Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7828 wyświetlono 75801 razy

Klinika Piękna

Al.Jerozolimskie 99 lok.14
02-001 Warszawa

tel. (22) 403 33 33
tel. 602 437 337

e-mail: info@klinikapiekna.pl
www: http://www.klinikapiekna.pl

Opis

Nasza klinika jest miejscem które posiada specjalnie dobraną i przygotowaną dla Państwa ofertę najwyższej jakości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i laseroterapii na twarz i ciało. Pracujemy na urządzeniach o unikalnej technologii gwarantującej precyzję, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Z dużym powodzeniem i łatwością stosowane są one we wszystkich dziedzinach dermatologii i medycyny estetycznej. Łącząc wspaniale wykwalifikowaną kadrę i najnowocześniejsze urządzenia zagwarantujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i z właściwą troskliwością, pozwala nam to osiągnąć znakomite efekty leczenia.

Naszymi specjalistami z zakresu medycyny estetycznej są:

Dr Krzysztof Ziemlewski - Od 2002 roku prowadzi szkolenia z zakresu peelingów medycznych, mezoterapii oraz zastosowania toksyny botulinowej i wypełniaczy w medycynie estetycznej.

Dr med. Aleksandra Porębska - Specjalizuje się w zabiegach mezoterapii , remodelingu oraz odmładzania skóry z wykorzystaniem najnowszych substancji aktywnych m.in. toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy oraz kwasu polimlekowego.

Naszym sukcesem są dobrze dobrane plany leczenia i możliwość wszechstronnej konsultacji kosmetyczno - dermatologicznej.

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 11.00 - 20.00
Sobota 11.00 - 16.00

W przypadku chęci kontaktu w weekend zapraszamy do napisania maila (info@klinikapiekna.pl), bądź SMS na numer: 602-437-337

Poleć tę stronę znajomym:

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy