Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Opis

Zespół Ars Estetica to wykwalifikowana kadra: lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki oraz fizjoterapeutki. Dzięki ciągłym szkoleniom poszerzamy i aktualizujemy swoją wiedzę, aby zaoferować państwu usługi na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem specjalistów, posiadających odpowiednie szkolenie i certyfikaty, co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo.

Ars Estetica rozpoczęła swoją działalność jako autonomiczna część Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica. Naszym celem było wyjście naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów małoinwazyjnymi metodami odmładzania skóry oraz poprawy sylwetki. W naszej ofercie znajduje się pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, flebologii oraz laseroterapii.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy i życzymy pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Poleć tę stronę znajomym:

Opinie

Pochwalam doktora Rybaka z Ars Estetica

mysza88 | 2011-08-09 11:19:53

Dr Rybak z Ars Estetica to przesympatyczny człowiek. Co prawda konsultacja trwała krótko, ale była na tyle wyczerpująca, że nie miałam obaw, aby udać się do doktora na odsysanie tłuszczu. Zabieg zakończył się pomyślnie, odczuwałam dyskomfort, ale to normalne po takiej ingerencji i te "rajstopki" sama nie poleciłabym nikomu, ale jak mus to mus


Nasi partnerzy