Zobacz więcej

Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7924 wyświetlono 52490 razy

Artplastica Sp. z o. o.

Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

tel. (91) 454 04 42

e-mail: info@artplastica.pl
www: http://www.artplastica.pl

Opis

Klinika Chirurgii Plastycznej ARTPLASTICA jest jednym z największych i najnowocześniejszych prywatnych ośrodków w kraju, wyspecjalizowanych w chirurgii plastycznej. Zespół lekarzy, to najwyższej klasy specjaliści, którzy poprzez swoją pracę, opartą na wieloletnim doświadczeniu, zyskali zaufanie i wdzięczność tysięcy Pacjentów na całym świecie. Klinika jako jedna z nielicznych w Europie posiada Certyfikat Jakości ISO.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Wiemy już, że uroda ma wiele twarzy i jest niezależna od wieku. Piękno zawdzięczamy już nie tylko genom, ale także najnowszym osiągnięciom medycyny.

Nowoczesna Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica została stworzona, by spełniać marzenia o nieprzemijającej urodzie. Ofiarowujemy Państwu klucz do furtki prowadzącej ku szczęściu. Pomagamy uczynić pierwszy krok na drodze do odzyskania pewności siebie i radości życia. Tylko u nas aż 6 specjalistów chirurgii plastycznej, w tym 3 z tytułem doktora nauk medycznych.

Najlepsza Klinika Chirurgii Plastycznej w północnej Polsce wg rankingu tygodnia Newsweek 2005 * II miejsce w operacjach piersi wg rankingu tygodnia WPROST 2006 * Złote Godło w konkursie organizowanym przez Gazetę Prawną - usługi medyczne - usługi najwyższej jakości.

Nasza praca została zauważona i doceniona przez: Twój Styl, Uroda, MedInfo, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, PR Trójka, PR Szczecin, TVN Fakty, TVP 2, TVP 3, CNN International, The Washington Post, The Independent, Liberation, Bild Zeitung, Forbes, Helsingin Sonomat, Ekstra Bladet, abc news, RBB Berlin, The Associated Press, Agence France Presse, Deutsche Presse-Agentur, etc.

Poleć tę stronę znajomym:


Nasi partnerzy