Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7959 wyświetlono 51069 razy

Farby do Włosów Herbatint

Rejtana 53
35-326 Rzeszów

tel. 602 760 141
tel. (17) 864 22 34

e-mail: biuro@herbatint-polska.pl
www: http://www.herbatint-polska.pl

Opis

PHU "LAURUS" zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym w branży kosmetycznej.

Jest importerem i wyłącznym przedstawicielem na Polskę Farb do włosów włoskiej firmy HERBATINT, której produkty dostępne są w 30 krajach świata - teraz również w Polsce.

Produkty Herbatint opracowano z zastosowaniem minimalnej ilości składników chemicznych ,co- dzięki harmonijnemu połączeniu z wyciągami roślinnymi i ziołowymi- umożliwiło uzyskanie unikalnego składu farby, która nie tylko łagodnie i trwale barwi włosy, ale również chroni je i pielęgnuje.

BEZ AMONIAKU

Specjalnie opracowany na bazie wyciągów ziołowych i białek, HERBATINT wykorzystuje rozmaryn, chinowiec oraz łupinę orzecha włoskiego, aby łagodnie uwalniać barwnik. Daje naturalny, intensywny efekt na Twoich włosach.

BRAK SZKODLIWEGO WPŁYWU

Dzięki unikalnemu składowi, HERBATINT trwale barwi włosy nie niszcząc ich. Daje w efekcie naturalny, subtelny kolor, który za każdym razem wygląda wspaniale oraz powoduje, że Ty czujesz się świetnie.

NATURALNY BLASK I POŁYSK

HERBATINT ma właściwości wzmacniające zdrowy i świetlisty połysk włosów, nie wytwarza nadmiernie jednolitego koloru, często kojarzonego z chemicznymi kolorantami.

HERBATINT? FARBA PIELĘGNUJĄCA TWOJE WŁOSY zawiera także wyciągi z ziół: ALOE VERA, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM), HAMAMELIS VIRGINIANA-Oczar wirgiński, BETULA ALBA-Biała brzoza, ECHINACEA ANGUSTIFOLIA-Jeżówka wąskolistna.

Poleć tę stronę znajomym:

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy