Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7978 wyświetlono 44942 razy

Damskie.net s.j.

Pajzderskiego 15
60-469 Poznań

tel. 602 345 876

e-mail: poczta@damskie.net
www: http://www.damskie.net

Opis

Dbałość o jakość oferowanych artykułów i doskonałą obsługę Klienta postawiliśmy sobie za cel nadrzędny. Wierzymy, że znajdziesz tu dla siebie coś ciekawego i chcemy zrobić wszystko abyś tu chętnie wracała.

W Damskie.net możesz kupować bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły objęte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Bez względu na to, jak i gdzie Państwo mieszkacie, w dużym mieście, czy w małej miejscowości, nasze produkty docierają wszędzie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Błyskawicznie zrealizujemy zamówienie, które możecie złożyć drogą internetową, telefonicznie, za pomocą e-maila lub SMS-a.

Damskie.net to zakupy w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół, gdzie każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, w każdym rozmiarze i korzystnej cenie.

Wierzymy, że zbierane przez lata doświadczenia marketingowe pozwolą nam stworzyć sklep, w którym każda Pani znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli będzie to tylko porada lub zabawna ploteczka :-)), i do którego chętnie powróci. Pewnie nie stanie się to od razu, ale zapewniamy, że z pasją będziemy nad tym pracować.

Zespół DAMSKIE.net

Poleć tę stronę znajomym:

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy