Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7979 wyświetlono 44551 razy

JesteśModna.pl

Leopolda MIki 20
44-144 Żernica

tel. 607 939 585

e-mail: sklep@jestesmodna.pl
www: http://www.jestesmodna.pl

Opis

JESTEŚ MODNA

Sklep JestesModna.pl powstał w roku 2010. Jak dotąd zyskał grono 10000 zadowolonych klientów i liczba ta stale rośnie. Dzięki profesjonalnemu podejściu do transakcji i zdobytemu doświadczeniu w branży, każdy klient ma 100% pewności, że będzie zadowolony z zakupu.

Zajmujemy się sprzedażą markowej odzieży w najbardziej przystępnych cenach. Współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami wielu marek, co zapewnia naszym Klientom legalne pochodzenie i najnowsze dostępne kolekcje z rynków zachodnich.
Nad szybkością realizowania zleceń, działa wykwalifikowany personel, który z chęcią udzieli Państwu pomocy w zakupie.

TWÓJ STYL ? NASZE UBRANIA

? Jesteś Modna ? to tylko ekskluzywna odzież i ciągłe aktualizacje nowych kolekcji. Trendy prezentowane w naszej ofercie to zazwyczaj wyprzedzenie mody która jest w Polsce, a jest aktualna we Francji, Włoszech, Anglii, Niemczech.
Wszystkie sprzedawane przez nas towary są w 100% NOWE, oryginalnie zapakowane z kompletem metek, tylko pierwszej jakości.

BEZPIECZNE ZAKUPY BEZ RYZYKA

Sklep kładzie główny nacisk na jakość oferowanych towarów oraz pełne zadowolenie klienta z dokonanego zakupu. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy klient zostanie obsłużony profesjonalnie. Aby uzyskać poradę zapraszamy do kontaktu poprzez mail lub telefon.
Każdy klient ma możliwość zwrotu lub wymiany towaru jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań.

Stałym klientom gwarantujemy wiele atrakcji, promocji oraz rabatów. Każdy zarejestrowany klient informowany jest na bieżąco o nowościach oraz promocjach w sklepie.
Zapraszamy do zapisywania się do naszego Newslettera.

Poleć tę stronę znajomym:


Nasi partnerzy