Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7983 wyświetlono 41709 razy

Fitomed Sp. z o.o.

Janowskiego 50
02-784 Warszawa

tel. 22 643-42-83

e-mail: fitomed@fitomed.pl
www: http://www.fitomed.pl

Opis

W naszym laboratorium powstają oryginalne i skuteczne receptury kosmetyków w oparciu o wiedzę zielarstwa wschodnioeuropejskiego. Zaawansowane technologie, które stosujemy pozwalają nam dla każdej partii kosmetyku otrzymywać świeże wyciągi ziołowe najwyższej jakości. jesteśmy wierni zasadom poszanowania właściwości składników naturalnych i jak najmniejszej ingerencji w ich działanie pielęgnacyjne.

Co wyróznia kosmetyki Fitomed?
Charakteryzuje nas konsekwentne zastępowanie surowców chemicznych surowcami naturalnymi. Na przykład w produktach z serii ?Mydlnica lekarska? w maksymalnym stopniu zastąpiono detergenty syntetyczne naturalnymi substancjami zmydlającymi uzyskanymi z korzenia mydlnicy lekarskiej. Kolory i zapachy naszych kosmetyków też są dziełem natury.

Dla kogo są kosmetyki Fitomed?
Kosmetyki Fitomed są polecane przez lekarzy dla osób wrażliwych na mydła i detergenty. Profesjonalnie dobrane zioła, ograniczenie stosowania detergentów, syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów zalicza nasze wyroby do kosmetyków o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Dlatego nasze kosmetyki mogą stosować osoby o wrażliwej skórze.

Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.

Poleć tę stronę znajomym:

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy