Zobacz więcej

Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 7992 wyświetlono 44587 razy

Amora.pl

Zastawna 3
83-000 Pruszcz Gdański

tel. 58 682 76 00

e-mail: bok@amora.pl
www: http://www.amora.pl

Opis

Amora.pl codziennie dba o to by stworzyć dla Ciebie szeroką gamę produktów. Od ekskluzywnych perfumerii w galeriach handlowych odróżniają nas jedynie niezwykle niskie ceny oraz indywidualne podejście do każdej klientki. Cenimy Twoją wyjątkowość i niezależność, ale także zamiłowanie do najnowszych trendów kosmetycznych.

Właśnie dlatego zespół Amora.pl postanowił stworzyć, specjalnie dla Ciebie, jeszcze bardziej atrakcyjne możliwości! Już teraz możesz przystąpić do programu Konsultantki Amora.pl!

Jako Konsultantka Amora.pl możesz oszczędzać! Bezpłatna rejestracja w programie gwarantuje Ci 10% rabatu od wartości zakupionych produktów rozliczany przy kolejnym zamówieniu. Jeśli Twoje zamówienie wyniesie przykładowo 500 złotych, przy następnym zamówieniu otrzymasz 50 złotych rabatu na dowolnie wybrane produkty z oferty Amora.pl. Koleżanki, przyjaciółki, znajome z pracy lub rodzina pomogą osiągnąć Ci sukces!

Każda konsultantka otrzymuje dostęp do wysokiej jakości kosmetyków w cenach niższych od tych jakie oferują sieci perfumeryjne. Ale także darmowe próbki produktów oraz ? w zależności od sprzedaży ? atrakcyjne nagrody motywacyjne.

Elastyczność godzin pracy naszych konsultantek jest kolejnym atutem programu. Sama dysponujesz swoim czasem ? pracujesz kiedy chcesz i jak długo chcesz. Jako konsultantka jesteś niezależna. Nikt nie wywiera na Tobie presji w zakresie sprzedania konkretnej ilości produktów w konkretnym czasie.

Zapisz się już teraz!

Poleć tę stronę znajomym:


Nasi partnerzy