Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 8046 wyświetlono 12485 razy

New Styler

Żelazna 52A
53-428 Wrocław

tel. 713614300
tel. 731476730

e-mail: kontakt@newstyler.pl
www: http://www.newstyler.pl

Opis

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży profesjonalnych artykułów kosmetycznych i fryzjerskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość za rozsądne ceny. Klienci doceniają kompleksowość naszej obsługi, szeroki wybór produktów oraz chwalą sprawną realizację zamówień. To wszystko stanowi o naszym profesjonalizmie, ale czy w pełni nas opisuje?

Styler to pasja. Pasja kosmetologii, fryzjerstwa i dobrego smaku. Jesteśmy ekspertami designu i wielbicielami innowacji. Stawiamy na rozwój, dlatego oferujemy Tobie i Twoim pracownikom szeroki wybór szkoleń oraz warsztatów.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Panda, producenta renomowanych mebli fryzjerskich i kosmetycznych i wyposażenia salonów kosmetycznych. Pomagamy oświetlić, umeblować i wyposażyć każdy salon fryzjerski lub kosmetyczny, w czym wspierają nasi specjaliści programu Salonowe Rewolucje. Chcemy, by nasza oferta pozwoliła Ci na zbudowanie salonu najwyższej jakości i wywołanie zadowolenia klientów – Styler to firma, której zależy.

Poleć tę stronę znajomym:


Nasi partnerzy