Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 8047 wyświetlono 19601 razy

Panda Trzebnica Sp. z o.o.

Milicka 23
55-100 Trzebnica

tel. +48 (71) 387-46-55

e-mail: bok@panda.trzebnica.pl
www: http://www.panda.trzebnica.pl

Opis

Światowe wzornictwo, polska produkcja, nowoczesny park maszynowy, lata doświadczeń, zgrany zespół.

Od 1989 rok konsekwentnie budujemy pozycję lidera na rynku mebli fryzjerskich, kosmetycznych, wellness & spa. Łączymy odważny design, najnowocześniejszą technologię i przystępne ceny.

WYRÓŻNIA NAS

Elastyczność – mamy własną linię produkcyjną, co oznacza możliwość pełnego nadzoru nad czasem i wykonaniem.

Jakość – doświadczony zespół wykorzystuje w pracy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu nasze produkty są perfekcyjne.

Dokładność – po każdym etapie produkcji sprawdzamy normy jakościowe zgodnie z przyznanym nam, jako jedynej firmie w branży, certyfikatem ISO 9001 i regułami Kaizen,

Dbałość o środowisko – procedura produkcyjna odbywa się zgodnie z najwyższymi normami proekologicznymi, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje się materiał, a minimalizuje ilość odpadów,

Świetna obsługa po zakupowa – zapewniamy dwuletnią gwarancję na wszystkie nasze produkty i skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

Łatwość w dotarciu do naszych produktów – współpracujemy z hurtowniami w całym kraju.

Szybkość – klient może zakupić mebli od ręki – bez konfiguracji, w niezmiernie korzystnej cenie. Szybki transport door to door – wprost do salonu.

Szeroki wybór – pełną paletę mebli z różnych półek cenowych; od ekskluzywnego włoskiego designu, przez wyważony, dobrze skrojony design odpowiedni dla „Twojego biznesu” , aż do mebli dostępnych od ręki, solidnych, według lubianego, popularnego i sprawdzonego wzornictwa, produkowanych w Polsce.

Rozwój – wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowymi normami i filozofią KAIZEN. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, dotrzymujemy umów i wymagamy tego od naszych kontrahentów. Firma stale udoskonala jakość usług, utrzymując pozycję lidera wśród przedsiębiorstw na rynku krajowym w tej branży, dążąc jednocześnie do znalezienia się w czołówce firm europejskich.

SERWIS I GWARANCJA

Należymy do elitarnego grona nielicznych polskich firm, posiadających Certyfikat Jakości ISO 9001,ISO 14001 i Certyfikat Najwyższej Jakości, gwarantujący nie tylko wysoką jakość produktów, ale także stale doskonaloną obsługę klienta. Realizując wymagania klientów, jako pierwsza firma w branży fryzjersko – kosmetycznej wprowadziliśmy 2-letnią gwarancję na swoje produkty oraz skuteczny system obsługi pogwarancyjnej.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę:
projekt wraz z wizualizacją 3D przygotowaną przez naszych grafików,
wykonanie mebli z rodzimych komponentów (bez chińszczyzny, bez podróbek, bez imitacji, bez kopiowania),
aranżację salonu
pełne zadowolenie Klienta.
Gwarantujemy szybkie terminy realizacji zamówień:

EXPRESS LINE – oferta dostępna w momencie zakupu
MEBLE DO KONFIGURACJI – wykonanie od 2 do 4 tygodni.
Producent, firma Panda Trzebnica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian wymiarów oraz funkcji prezentowanych wyrobów zmierzając do poprawy ich funkcjonalności, bez uprzedniego informowania o tym. Pomimo dołożenia starań, kolory i kształty produktów zamieszczonych na stronie mogą odbiegać od rzeczywistości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta wyposażenia kosmetycznego: http://panda.trzebnica.pl/wp-content/uploads/katalogi/katalog_PANDA_BEAUTY_2015.pdf

Poleć tę stronę znajomym:

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy