Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

BEAUTY BOX - Akademia Wizażu Dla Wszystkich

Tagi: beauty box, szkolenia, szkoła, wizaż, wizażu, akademia, kursy, stylizacja, makijaż,

Głównym celem założenia Akademii Beauty Box jest praktyczna nauka makijażu profesjonalnego, prowadzona w małych grupach na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym, a także nauka stylizacji paznokci. W tym roku program naszej Akademii został rozszerzony o indywidualną naukę makijażu dla własnych potrzeb. Dzięki nam przekonasz się, że makijaż wcale nie jest trudną sztuką, a jego nauka może być bardzo przyjemna.

KURSY ZAWODOWE

Prowadzimy zajęcia na kilku poziomach, w różnych zakresach tematycznych i - każdy może tu znaleźć interesujący dla siebie program oraz odpowiedni poziom nauczania.

Proponujemy następujące rodzaje kursów:

1. Kurs makijażu podstawowego - 42 godz.

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która pragnie poznać tajniki podstaw profesjonalnego makijażu i zdobyć nowy, atrakcyjny zawód - zarówno dla amatorów, jak i dla kosmetyczek, fryzjerek i stylistek - jako doskonałe uzupełnienie ich wiedzy z zakresu wizażu i wzbogacenie swoich kompetencji zawodowych o umiejętność wykonywania dobrego makijażu.

Absolwentki po ukończeniu kursu wykonują bez trudu makijaż dzienny, ślubny, wieczorowy i biznesowy.

2. Kurs makijażu artystycznego -32 godz.

Kurs przeznaczony jest dla osób zaawansowanych, które posiadają już podstawową wiedzę o sztuce makijażu, ale chcą doszlifować swoje umiejętności i poznać nowe rodzaje i techniki wykonywania makijaży.

Podstawą przyjęcia na kurs jest rozmowa kwalifikacyjna i przedstawienie zdjęć własnych prac, bądź też wykonanie makijażu na przyprowadzonej przez siebie modelce.

3. Kurs stylizacji paznokci-manicure i pedicure I st.- 30 godz.

Jeżeli interesuje Cię praca stylistki paznokci, uważasz, że masz odpowiednie predyspozycje oraz pragniesz zdobyć nowy i atrakcyjny zawód w dwa tygodnie - zapraszamy na indywidualny lub też dwuosobowy, kompleksowy Kurs Stylizacji i Modelowania Paznokci I stopnia.

Kończąc kurs jesteś manicurzystką i pedicurzystką przygotowaną na oczekiwania rynku.

Podczas naszego kursu dowiesz się wszystkiego o profesjonalnej pielęgnacji dłoni i stóp. Poznasz tajniki ich masażu, nauczysz się robić tak modny aktualnie manicure hybrydowy.

Uzyskujesz uprawnienia zawodowe oraz umiejętności, dzięki którym możesz pracować w salonach urody lub w SPA albo też otworzyć własną działalność gospodarczą.

4. Kurs stylizacji paznokci - akryl i żel II st. -20 godz.

Podczas tego kursu poszerzymy Twoją wiedzę o akrylową i żelową technikę zdobienia i przedłużania paznokci.

Wszystkie kursy zawodowe w Akademii Beauty Box kończą się egzaminem praktycznym i uzyskaniem dyplomu uprawniającego do wykonywania zawodu.

INDYWIDUALNA NAUKA MAKIJAŻU

Panie, które chciałyby nauczyć się wykonywania makijażu na sobie, dla własnych potrzeb, mogą skorzystać z oferty indywidualnych lekcji makijażu.

1. Lekcje indywidualne – 2 godz. Dobór kosmetyków, makijaż dzienny i makijaż wieczorowy.

2. Lekcje makijażu w małej grupce 4-6 os – 4 godz.. Dobór kosmetyków, makijaż dzienny i makijaż wieczorowy.

CO NAS WYRÓŻNIA?

W obecnych czasach, kiedy konkurencja na rynku jest coraz większa, a tym samym poprzeczka unosi się coraz wyżej, niezmiernie ważne jest wszechstronne oraz staranne przygotowanie wizażysty do pracy, zarówno w teorii, jak i w praktyce. W naszej szkole stawiamy na jakość przygotowania makijażysty, a nie na ilość osób uczestniczących na kursie.

Aby proces nauczania zawodu był skuteczny, musi być on indywidualny i dostosowany do możliwości każdego słuchacza.

Duże kursy, liczące często ok. 20 osób, nie są w stanie gruntownie przekazać wiedzy, a nauka w takim trybie jest bardzo powierzchowna i nie daje gwarancji dobrego opanowania materiału w praktyce.

Nasza Akademia różni się od innych szkół tym, że jest kameralna, a zajęcia prowadzone są w max. 6 os. grupach, co daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego ucznia oraz sprawdzenia opanowania przez niego realizowanego materiału. Oprócz szczegółowej nauki, w trakcie lekcji zachęcamy też do regularnego odrabiania prac domowych oraz pomagamy każdej osobie, która napotka jakąś trudność w opanowaniu bieżącego materiału.

WIEDZĘ POPIERAMY PRAKTYKĄ

Nasza Akademia różni się także tym, że uzyskiwana tutaj wiedza nie jest wiedzą tylko teoretyczną.

Wizażysta, szczególnie ten, który marzy o pracy w świecie reklamy, powinien kończąc kurs dobrze wiedzieć, jak wygląda praca w studio fotograficznym, przy obsłudze rozmaitych imprez, na planie filmowym, przy pokazie mody.

Wykładowcy zabierają ze sobą słuchaczy kursu makijażu artystycznego na praktyki do swojej pracy, w miejsca , gdzie nie może się dostać każdy - do garderoby w telewizji, na plan filmowy, za kulisy pokazów mody, do znanych studiów fotograficznych oraz tam, gdzie można spotkać wiele osób znanych z gazet i TV.

Najciekawszymi praktykami uczennic ubiegłych lat były Wybory Miss Świata organizowane w warszawskiej Sali Kongresowej, gdzie uczennice aktywnie pomagały p. Agacie Świeckiej w przygotowaniu finalistek z całego świata.

POMAGAMY TWORZYĆ WŁASNE, PIERWSZE PORTFOLIO.

Wizażysta powinien mieć swoje dobre, profesjonalne portfolio, które jest najważniejszą wizytówką i świadectwem jego umiejętności.

Kiedy wizażysta zaczyna szukać pracy, zazwyczaj nikt nie prosi go, aby pokazał świadectwo odbycia kursu, a każdy prosi o pokazanie zdjęć swoich prac. Większość osób portfolio nie posiada, więc nie ma możliwości zweryfikowania jego umiejętności.

Wygrywa ten, który ma się czym pochwalić.

Na zakończenie naszych kursów makijażu, uczestnik otrzymuje swoje pierwsze portfolio, które składa się z jego prac wykonanych podczas całego toku szkoleniowego oraz najważniejszej dla niego profesjonalnej sesji dyplomowej, w której biorą udział modelki z agencji Beauty-Box, a zdjęcia wykonują znani w świecie reklamy fotograficy.

Jest się czym pochwalić!!!

WYKŁADOWCY

Wykładowcami są osoby z wieloletnią praktyką, które osiągnęły już sukces w świecie reklamy i mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Wszyscy nauczyciele kochają swój zawód, prowadzą zajęcia z zaangażowaniem, nie ukrywają żadnych zawodowych sekretów i co najważniejsze, pomagają w starcie zawodowym najzdolniejszym uczennicom.

NASZE SUKCESY

Efekty takiego systemu nauki nie dają na siebie długo czekać.

Absolwentki są dokładnie przygotowane do pracy, szybko znajdują swoje miejsce w świecie reklamy, wygrywają Mistrzostwa Makijażu, same zostają szkoleniowcami lub prowadzą własne salony wizażu.

Absolwentkami Akademii są m.in. Wioletta Uzarowicz, Ewa Mrozowska, Zosia Piegdoń, Sylwia Gromska oraz wiele innych, które po zakończeniu nauki utrzymują kontakt ze szkołą informując o swoich kolejnych sukcesach zawodowych, a nawet prowadzą w niej zajęcia. Akademia znana jest także z tego, że jest miejscem "ostatniego kursu" - trafiają tu osoby, które mają już na swoim koncie odbycie wielu kursów wizażu, po których czują niedosyt wiedzy oraz brak praktyki.

Po zrealizowaniu programów kursu w Beauty Box "idą w świat" już samodzielnie.

Zapraszamy serdecznie do zapisów :)

Kontakt i Zapisy

Beauty Box Akademia Sztuk Artystycznych
www.beauty-box.pl
ul. Rudzka 28 lok 01-689 Warszawa
tel.: (22) 832 37 81-sekretariat
tel. kom.: 601 312 060-Agata Świecka
e-mail: a.swiecka@beauty-box.pl

O mnie - Agata Świecka

Nazywam się Agata Maria Świecka. Moją dewizą jest zmiana świata poprzez piękno. Z wykształcenia jestem psychologiem i terapeutą, ale od kilkunastu już lat pracuję z pasją jako wizażystka i nauczyciel wizażu. Prowadzę także własny salon metamorfoz -Extravaganza Wy-SPA Urody na warszawskim Żoliborzu. Myślę, że kobieca uroda nie ma już przede mną wielu tajemnic, a tymi, które znam, chętnie się dzielę z innymi. Moje doświadczenie jest poparte licznymi dyplomami i nagrodami oraz pokaźnym dorobkiem artystycznym.

Maluję modelki, aktorki oraz wielu znanych ludzi do sesji zdjęciowych i TV. Na co dzień pomagam każdej kobiecie,która się do mnie zwróci,zalśnić blaskiem całej swojej urody: wykonuję makijaż permanentny, metamorfozy, prowadzę indywidualne lekcje makijażu. W roku 2006 Miałam zaszczyt przygotowywać do finału uczestniczki wyborów Miss World, które odbywały się w Warszawie. Tam też zabrałam uczennice mojej szkoły na niezapomniane praktyki-najlepsze w świecie!

Przygodę z wizażem zaczęłam dość późno,w wieku 30 lat, od ukończenia kursu makijażu 1 i 2 st.Następnie dużo ćwiczyłam i zakwalifikowano moje prace do Mistrzostw Polski,w których to zajęłam II miejsce.

Kolejnym, logicznym krokiem,było nawiązanie współpracy z wieloma znanymi firmami kosmetycznymi, między innymi Kryolan, Isa Dora, Givenchy,dla których pracowałam przy pokazach makijażu oraz z prasą kobiecą, gdzie malowałam modelki do sesji zdjęciowych.

Pracowałam przy wyjazdowych sesjach zdjęciowych w różnych pięknych zakątkach świata-Mauritius, Floryda, Grecja, NYC, RPA.

Później zapragnęłam moją wiedzą podzielić się z innymi. W 2001 r założyłam własną szkołę wizażu - Akademię Sztuk Artystycznych Beauty Box, w której to również prowadzę zajęcia na kursie makijażu podstawowego i artystycznego. Myślę, że dla wielu z Was mogę być przykładem, że na spełnienie marzeń nigdy nie jest za późno.

Zawód wizażystki poznałam dopiero wtedy,kiedy zapragnęłam zacząć robić coś nowego,innego,niż do tej pory-to co zawsze lubiłam.

Wiem, że dużo osób wykonuje zawód, który nie jest ich pasją i często szuka jakiejś swojej innej drogi.Dlatego też na zajęcia w mojej szkole zapraszam gorąco wszystkie osoby, które chcą poznać nowy zawód, nauczyć się pięknie malować i upiększać inne kobiety.

Moja Akademia wykształciła już wiele wizażystek, które osiągają spektakularne sukcesy w świecie reklamy i spełniły swoje marzenia. Niektóre z nich, te najzdolniejsze, również prowadzą zajęcia w mojej szkole.

Do zobaczenia...Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy