Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Biała Niedziela Estetyczna - Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce

Tagi: biała niedziela, drzwi otwarte, lekarze, medycyna estetyczna,

18 września, w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Biała Niedziela Estetyczna to inicjatywa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.

Miniony okres wakacyjny to czas eksponowania się na słońce ? zdajemy wówczas sobie sprawę z mankamentów naszego ciała, które mogą wpływać na naszą samoocenę i samopoczucie. Nadchodząca jesień to doskonała okazja na to, by wprowadzić do naszego organizmu równowagę, a co za tym idzie zmianę swojego wyglądu na lepsze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkim osobom, które pragną zmian, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej, 18 września, oferować będą bezpłatne porady i konsultacje ? odpowiedzą na pytania jak dbać o swoje zdrowie i witalność, jak spowolnić procesy starzenia się skóry i ciała, jakie istnieją możliwości korekcji naszej urody oraz jakie korzyści wynikają z zabiegów medycyny estetycznej.

Dr Andrzej Ignaciuk, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, podkreśla: ?Uważam, że ?przezorny zawsze ubezpieczony? dlatego zachęcam do skorzystania z możliwości sprawdzenia stanu swojej urody i poprawienia ogólnego dobrostanu. Medycyna estetyczna bowiem, to w dużej mierze zabiegi prewencyjne, a nie ? jak uważa większość - jedynie zabiegi korekcyjne i upiększające. Ze względu na duże zainteresowanie Białą Niedzielą Estetyczną, organizowaną w marcu tego roku, postanowiliśmy kontynuować jej ideę, co więcej ? chcielibyśmy, by Białe Niedziele Estetyczne na stałe wpisały się w nasze działania i stały się wydarzeniem cyklicznym?.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. Lista gabinetów wraz z danymi kontaktowymi i szczegółowymi informacjami na temat akcji dostępne tutaj - lekarze certyfikowani - adresy.Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy