Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Warunki współpracy dla agencji PR

Tagi: agencja PR, współpraca, warunki,

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi współpracy agencyjnej z naszym portalem i forum oraz ze zmianami technologicznymi, które miały ostatnio miejsce w internecie (zmiana algorytmu wyszukiwarki Google - Google Penguin Update - kwiecień 2012) stworzyliśmy zbiór nowych zasad współpracy.

Na wstępie chcielibyśmy poinformować o naszych spostrzeżeniach z dotychczasowej współpracy. Większość agencji PR ogranicza się w swoich publikacjach do krótkiego opisu/wychwalania produktu, podania jego ceny, pojemności i przesłania zdjęcia opakowania. Niestety tego typu artykułów reklamowych (bo inaczej ich nazwać nie można) nie publikujemy bezpłatnie na naszym portalu. Jeśli Państwo lub Państwa klient byłby jednak zainteresowany, możemy zaproponować atrakcyjne warunki cenowe na tego typu publikacje (również barterowe). Przesłane w zamian za reklamę produkty wykorzystujemy do organizacji konkursów lub wyróżnień naszych współpracowników i partnerów.

Dysponujemy również atrakcyjnymi pakietami artykułów reklamowych, które wg uznania mogą zostać wykorzystane przez klienta w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Przedstawione ceny nie zawierają usługi redakcyjnej a jest to jedynie cena za publikację na portalu, forum oraz promocję tekstu w mediach społecznościowych. W przypadku chęci nabycia większej ilości publikacji istnieje możliwość negocjacji cen.

Bardzo chętnie bezpłatnie publikujemy materiały poradnikowe - opinie i zalecenia ekspertów. Niestety większość agencji pisze jeden tekst i rozsyła go do wszystkich możliwych serwisów. W ten sposób powstaje tak zwany Duplicate Content (zduplikowana treść w internecie), którą Google kwalifikuje jako treść niższej jakości i obniża z czasem wartość serwisu, który taką treść publikuje. W tym miejscu pragniemy powiadomić Państwa, że w związku z ostatnimi zmianami w Google, chcąc utrzymać wysoką jakość naszego serwisu, publikowane będą jedynie treści pisane i udostępniane nam na wyłączność.

Jest to z pewnością cenna i bardzo dobra informacja, którą każda agencja powinna przekazać swoim klientom. Dzięki temu powinno być więcej pracy zwiększającej przychody w Państwa agencji.

Warunkiem współpracy oraz dopuszczenia materiału do publikacji na łamach Mojakosmetyczka.pl jest samodzielne stworzenie materiału "na wyłączność" w oparciu o swoją wiedzę oraz dostępne źródła informacji czy też wsparcie eksperta (jeśli nie jest on bezpośrednim autorem). Nie tolerujemy plagiatów, czy informacji prasowych ogólnodostępnych na wielu serwisach (wspomniany Duplicate Content). Każdy materiał wymagać będzie poniższych deklaracji:

  1. Przekazywany materiał jest moim/naszym osobistym dziełem, nie był wcześniej publikowany w innych mediach i nie łamie praw autorskich osób trzecich (nie jest plagiatem).
  2. W ramach wymiany usług (publikacja w zamian za formę promocji) przekazujemy prawa majątkowe do publikacji obejmujące wszystkie pola eksploatacji, a w szczególności: publikację w sieci Internet, utrwalanie, zwielokrotnianie, drukowanie, wprowadzenie do obrotu, edytowanie, publiczne odtwarzanie, wyświetlanie.

Przesyłając materiał do publikacji w portalu proszę przesłać w tym samym e-mailu powyższe deklaracje. Inaczej z przyczyn prawnych, od nas niezależnych a także wspomnianych zmian w Google, nie będziemy mogli opublikować takiego materiału. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania publikacji jeśli będą uzasadnione obawy co do złamania prawa autorskiego lub nie będzie ona spełniać wymagań redakcji. Przesłany materiał do bezpłatnej publikacji powinien prezentować zagadnienia ogólne, porady, opinie a nie reklamować bezpośrednio usługi czy produkty autora/firmy.

Wszystkie treści publikowane odpłatnie lub bezpłatnie są publikowane bezterminowo - nie usuwamy ich po jakimś czasie (jak to robi wiele serwisów branżowych), co z pewnością jest dodatkową korzyścią i inwestycją w dłuższą promocję Państwa firmy, czy produktu. Publikowane treści mogą mieć dowolną długość a przesłane grafiki max. szerokość 420px (jest to szerokość naszej kolumny tekstowej).

W przypadku Państwa uwag zostajemy do dyspozycji pod adresem biuro@mojakosmetyczka.pl

Zapraszamy do współpracyKonkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy