Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Znajdź klientów w Internecie, dzięki bazie usługodawców e-Zamawiam.com.pl!

Tagi: fryzjer, kosmetyczka, on-line, rejestracja,

W czasach, kiedy ubrania, jedzenie, czy kosmetyki można zamówić przez Internet, a kontakty międzyludzkie zdominowały portale społecznościowe, Internet jest medium, którego nie można zlekceważyć. Salon usługowy nieposiadający strony internetowej nie istnieje w umysłach wielu potencjalnych klientów.

Jeśli można zarezerwować bilet na samolot, czy do teatru przez Internet to, czemu by nie wizytę u fryzjera, czy kosmetyczki? Zazwyczaj klienci szukają lokalu w swojej okolicy za pomocą wyszukiwarki Internetowej. Pozwól im znaleźć Twój Salon z pomocą e-Zamawiam.com.pl!

Czym jest e-Zamawiam?

To nowatorski portal internetowy służący rezerwacji usług on-line. Powstał w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i jest skierowany głównie do małych i średnich firm usługowych. Portal umożliwia Internautom przeglądanie grafika wybranego specjalisty oraz rezerwację dogodnego terminu i usługi przez Internet. Serwis łączy w sobie cechy katalogu i prezentacji usług oraz wirtualnej recepcji. Portal zdecydowanie usprawni zarządzanie czasem pracy specjalistów. Dzięki niemu usługodawca nie musi, w trakcie obsługiwania klienta, rzucać wszystko i odbierać dzwoniące telefony. Wystarczy wprowadzić wizytówkę lokalu, cennik i zakres usług, grafik pracy pracowników i już jesteśmy widoczni dla potencjalnych klientów w wyszukiwarce e-Zamawiam.

Złap klienta

W dobie Internetu klienci chcą samodzielnie wybierać sobie rodzaj usługi, termin, a nawet osobę, która ich będzie obsługiwać. To wszystko jest możliwe za pośrednictwem e-Zamawiam. Decyzja ?idę do fryzjera? jest często podejmowana bardzo impulsywnie, bo np. mamy ochotę poprawić sobie nastrój. W dzisiejszych ?zapracowanych? czasach dopiero wieczorami mamy chwilę spokoju i wtedy przychodzi pomysł o wybraniu się do salonu kosmetycznego, czy fryzjera. Usługodawcy muszą wykorzystać ten moment i dać się znaleźć w Internecie. Po kilku nieodebranych telefonach każdy może stracić cierpliwość. Dlatego coraz częściej klienci domagają się możliwości rezerwacji usługi o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu tam, gdzie mają dostęp do Internetu. Dzięki e-Zamawiam dotrzesz do klienta w jego domu, biurze, czy telefonie komórkowym z dostępem do Internetu. Dodatkowo system przypomina klientom o wizycie mailem lub smsem.

Nowoczesny salon przyjazny Internautom

Korzystając z e-Zamawiam otrzymujesz dodatkową reklamę w Internecie poprzez wizytówkę Twojej firmy w bazie usługodawców. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć Twój salon. Posiadasz wirtualną recepcję czynną 24h na dobę/7 dni w tygodniu oraz przejrzysty grafik pracy. Zyskujesz wizerunek nowoczesnej firmy idącej z duchem czasu i przyjaznej klientom. Co ważne e-Zamawiam nie wyklucza obsługi rezerwacji telefonicznych. Pracownik salonu po drugiej stronie słuchawki jednym kliknięciem myszki znajduje się w Grafiku Rezerwacji i zaznaczy dogodny termin wyręczając klienta. E-Zamawiam daje możliwości, dzięki, którym oszczędzamy czas, zdobywamy nowych klientów i wizerunek nowoczesnego salonu. To najlepszy wybór, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych Klientów.

Warto przeczytać
Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy