Strona główna » Chcesz znaleźć wreszcie swoją drugą połówkę? Zobacz, jak to zrobić!

Chcesz znaleźć wreszcie swoją drugą połówkę? Zobacz, jak to zrobić!

przez Redakcja
randki internetowe

Miłość to jedno z najwspanialszych uczuć, jakiego możemy doświadczyć w swoim życiu. Wspólne dzielenie zarówno szczęśliwych, jak tych mniej udanych chwil z drugą osobą daje zupełnie nową jakość w życiu. Będąc w związku, smak zwycięstwa zawsze smakuje lepiej, a szczęście mnoży się razy dwa. Zobaczcie, gdzie można poznać swoją drugą połówkę.

Miejsce pierwsze: podczas imprezy u przyjaciół

Nasi przyjaciele i dalsi znajomi potrafią być fantastyczną skarbnicą wiedzy o kobiecie, która wpadła Ci w oko podczas ostatniej domówki. Drugą osobę można poznać przez swojego kolegę lub koleżankę na przykład podczas imprezy urodzinowej, wspólnego oblewania obrony pracy magisterskiej czy po prostu sobotniej posiadówki. Zaletą takiego sposobu poznawania drugiej połowy jest to, że jesteśmy w stanie lepiej aniżeli w przypadku znajomości internetowej upewnić się co do rzeczywistego usposobienia danej osoby.

Miejsce drugie: na portalu randkowym

Portale randkowe, jak sama nazwa wskazuje, powstały właśnie po to, aby łączyć ludzi w pary. Zazwyczaj funkcjonują w taki sposób, że zakładamy konto, uzupełniamy o swoje zdjęcie, informacje dotyczące wzrostu, koloru oczu i włosów, a także piszemy parę słów o sobie. Portale randkowe dają szansę na poznanie wielu interesujących osób. Być może jedna z nich okaże się tą osobą, na którą czekaliśmy przez całe swoje dorosłe życie. Randki internetowe potrafią być fascynujące już na etapie rozmowy z innym użytkownikiem czy użytkowniczką. Dostarczają wielu emocji, sprawiając, że zaczynamy otwierać się na nowe znajomości.

Randki przez internet, umawiane za pośrednictwem portalu randkowego, a nie na przykład Facebooka, mają też tę zaletę, że jasno określają zamiary osób, które się spotykają – użytkownicy serwisu za cel obierają sobie lepsze poznanie drugiej strony jako potencjalnego partnera, z którym być może ułożą sobie życie.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej