Strona główna » Vectus Gdynia – depilacja laserowa VECTUS w Gdyni

Vectus Gdynia – depilacja laserowa VECTUS w Gdyni

przez Redakcja
depilacja laserowa

Depilacja laserowa staje się obecnie coraz powszechniej przeprowadzanym zabiegiem. Usunięcie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała jest dla wielu osób niezwykle istotne, zarówno ze względów estetycznych, ale również i medycznych. Stawiamy na wygodę i nie chcemy codziennie przed wyjściem z domu sprawdzać, czy nasza skóra jest wystarczająco gładka. Rozwiązaniem idealnym jest laser diodowy Vectus, który wykorzystywany jest w Clinica Cosmetologica w Gdyni.

Umów się na darmową konsultację w Gdyni

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Stawiamy na piękno, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych pacjentów. Z tego powodu, każdy zabieg depilacji laserowej poprzedzony zostaje bezpłatnym spotkaniem kwalifikacyjnym. Podczas jego trwania specjalista kosmetolog przeprowadza skrupulatny wywiad oraz dokonuje oceny stanu skóry. W ten sposób sprawdza, czy zabieg będzie bezpieczny. Określa się wówczas również ilość potrzebnych zabiegów, ich intensywność i częstotliwość. Takie działanie pozwala na zwiększenie poziomu skuteczności.

Laser diodowy Vectus

Laser diodowy Vectus, o długości wiązki światła 810 nm, jest owocem wieloletniej pracy naukowców z Harvard Uniwersity. W konstrukcji tej wykorzystali oni trzy innowacyjne technologie. Pierwsza z nich to czytnik aktywnej melaniny Skintel, który daje możliwość rzeczywistego sprawdzania jej poziomu i dopasowywania intensywności na bieżąco do indywidualnych potrzeb pacjenta. Kolejna to technologia fototermolizy selektywnej, która sprawia, że zabieg jest precyzyjny, dużo bardziej skuteczny, a podrażnienia są niemal niewidoczne. Osoby, które bały się bólu w czasie depilacji, mogą o nim zapomnieć, gdyż Vectus wyposażono również w specjalną nakładkę chłodzącą, która ma działanie przeciwbólowe i łagodzące podrażnienia. Zabieg jest więc bezpieczny i w pełni komfortowy.

Depilacja laserowa Vectus – skuteczność

Przeprowadzenie depilacji laserem Vectus to nie tylko najnowocześniejszy zabieg na rynku, wyróżnia się on również najwyższym poziomem skuteczności. Seria zabiegów, którą zaleci nam specjalista, pozwala na trwałe pozbycie się aż 95% owłosienia. 5%, które pozostaje, to włoski, które nie mogły zostać wykryte przez laser, gdyż znajdowały się w fazie wzrostu włosa zwanej telogenem, kiedy to obumierają i wypadają. Pojawiają się w ciągu roku od ostatniego zabiegu, a ich pełne usunięcie jest możliwe dzięki przeprowadzeniu jednego zabiegu uzupełniającego. Wówczas mamy permanentnie gładką skórę.

Laserowa depilacja pach

Pachy są częścią naszego ciała, z której owłosienia chętnie pozbywają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Skóra jest tutaj dość delikatna i źle znosi golenie czy depilacje woskiem. Mogą pojawiać się problemy z wrastającymi włoskami czy zapalenie mieszków włosowych. Niekiedy również podrażnienie, które wywołuje świąd i pieczenie skóry. Zastosowanie laserowej depilacji Vectus pozwala na stałe pozbyć się tego problemu, a skóra pod pachami będzie gładka niezależnie od okoliczności – bez codziennego golenia czy bolesnych zabiegów woskowania.

Laserowa depilacja bikini

Ideał kobiecego piękna ma obecnie całkowicie gładką skórę. Również, jeśli założymy kusy strój kąpielowy czy bikini to te okolice naszego ciała powinny pozostać idealnie gładkie i zadbane. Nie jest to łatwe, jeśli wykorzystujemy wosk, maszynkę do golenia lub depilator. Delikatna skóra ma tendencję do swędzenia i pieczenia, włoski mogą wrastać i wyglądać nieestetycznie. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie najskuteczniejszej na rynku depilacji laserowej Vectus, która pozwoli zapomnieć o włoskach w tej lokalizacji.

Laserowa depilacja twarzy

Jest to zabieg, któremu dość powszechnie poddają się kobiety. Włoski na brodzie czy tzw. wąsik mogą stanowić skutek zaburzeń hormonalnych, a niekiedy doskwierający jest również delikatny meszek. Laser Vectus pozwala na trwałe pozbycie się wszelkich niechcianych włosków z twarzy, przy czym podrażnienia właściwie nie występują, zabieg jest bezbolesny, a my odzyskujemy poczucie własnej kobiecości.

Wskazania do depilacji laserowej

Zabiegi depilacji laserowej Vectus poleca się wszystkim osobom, którym zależy na uzyskaniu idealnie gładkiej skóry, bez konieczności ciągłego golenia czy depilowania. W licznych przypadkach jest on również wskazany ze względów medycznych. W takiej sytuacji lekarz dermatolog kieruje do jego przeprowadzenia. Poleca się go w następujących sytuacjach:

 • gdy występuje zapalenie mieszków włosowych,
 • gdy występują wrastające włoski,
 • gdy stwierdzony zostaje hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Laser diodowy Vectus cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jednak są sytuacje, w których jego wykonanie jest niedozwolone i zabieg należy odłożyć lub z niego zrezygnować. Są to:

 • łuszczyca,
 • bielactwo,
 • okres ciąży i karmienia piersią,
 • podrażnienia na skórze,
 • stosowanie doustnej terapii retinoidami,
 • świeża opalenizna,
 • ropne wypryski,
 • infekcje bakteryjne, grzybicze czy wirusowe,
 • zwiększona skłonność do tworzenia się przebarwień oraz bliznowców.

Jak przygotować się do zabiegu?

Vectus jest zabiegiem bezpiecznym, jednak wymaga również właściwego przygotowania zarówno na miesiąc wcześniej, tydzień wcześniej, jak i w dniu zabiegu. O czym musimy pamiętać przez miesiąc przed laserowym usuwaniem owłosienia?

 • nie stosujemy kosmetyków o działaniu brązującym ani samoopalaczy,
 • nie opalamy się – tyczy się to zarówno słońca, jak i solarium,
 • nie depilujemy skóry i nie wyrywamy włosków (wosk, depilator, pinceta oraz pasta cukrowa lądują głęboko w szafce),
 • odstawiamy kosmetyki, których działanie może powodować wzrost wrażliwości skóry na działanie słońca, przede wszystkim z witaminami A oraz C i kwasami.

Na tydzień przed pierwszą depilacją laserową:

 • stosujemy wzmożone nawilżanie skóry, warto zadbać o to już wcześniej, aby w dniu zabiegu nie było na niej żadnych podrażnień ani przesuszeń,
 • zapominamy o stosowanych doustnie środkach, które powodują uwrażliwienie skóry na działanie światła, w tej kwestii konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu ostrożności, gdyż działanie takie mogą wykazywać również niektóre zioła.

W dniu depilacji laserowej lub dzień wcześniej dokładnie golimy całą okolicę zabiegową zwykłą maszynką do golenia.

Zobacz także

28 komentarzy

Agness 11 lipca 2018 - 14:36

Miałam depilację laserową pach i bikini i teraz czekam na nogi :D Jestem zajarana tym, bo już przestałam zwracać uwagę na pachy i bikini i to jest strasznie wygodne. W sumie to zdecydowałam się przez to, że otworzyli klinikę w moim mieście, nie dość, że blisko to jeszcze bardzo miła obsługa <3

Reply
Iga 16 lipca 2018 - 12:56

Też myślę o tym zabiegu, ale boje się, że będzie bolało :(

Reply
Katarzyna 20 lipca 2018 - 16:35

Nie będzie Cie bolało :) Niedawno zakończyłam wszystkie zabiegi i nie żałuję. Jeśli się zastanawiasz tylko dlatego, że boisz się, że będzie Cie bolało to nie boli !!!!!!! Kiedyś może tak było, ale Vectus jest bezbolesny :)

Reply
Kosma 22 sierpnia 2018 - 17:33

zgadzam się :) to nie boli, no może lekkie szczypanie, bo jednak laser usuwa cebulki, ale bez przesady, napewno nie boli to tak jak wosk na ciepło!

Reply
silkyy 17 stycznia 2019 - 15:09

Obawiam się, że wosku nic nie przebije xd no może depilator, bo wosk przynajmniej wyrywa wszystko za jednym szarpnięciem a depilatorem trzeba jeździć powoli po całej skórze :P

Aneta 23 lipca 2018 - 10:22

Pewnie trochę kosztuje, ale warto wydać pieniądze jeśli ktoś chce mieć ten komfort i nie myśleć już o depilacji :)

Reply
Wiolka 6 sierpnia 2018 - 13:10

Świetny zabieg, poprawił moją samoocenę i dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu. Teraz mogę spokojnie wyjść na dwór bez zastanawiania się czy ogoliłam nogi :) Dobrze, że jest to nowoczesny sprzęt, który jest zarówno bezpieczny jak i bezbolesny.

Reply
Ula Makowska 4 grudnia 2018 - 15:25

mam podobne odczucia, tylko że ja traciłam masę czasu na usuwanie włosków z rąk, bo przy bardziej eleganckich bluzkach i sukienkach ciemne włosy wyglądały trochę słabo, podrażnienia po goleniu w sumie też. a teraz w ogóle tym sobie nie zawracam głowy :)

Reply
Melania 10 sierpnia 2018 - 14:28

Zgadzam się, dla mnie szokiem był czas wykonania zabiegu! Pół godziny na całe nogi! Dacie wiarę? Dla mnie rewelacja :) warto zainwestować w ten zabieg i mieć spokój na lata!

Reply
Wiola 28 listopada 2018 - 13:41

Aż tak szybko to się robi?! Nigdyu nie spotkałam się z zabiegiem, który miałby być robiony w tak ktrótkim czasie. Jeszcze bardziej mnie to zachęca. :D A jakie w ogóle jest to uczucie podczas zabiegu? Bardzo boli?

Reply
Łucja 3 stycznia 2019 - 10:55

Ja też, brzmi aż niewiarygodnie :o To by wychodziło przecież po 15 minut na jedną nogę, no szok… Ale może teraz ten obszar strzału(?) lasera jest większy niż kiedyś i nie trzeba działać w takich malutkich odstępach jak kiedyś.

Reply
Monia 12 marca 2019 - 18:13

Z tego co się dowiedziałam, to bardziej chodzi o to, że czujniki są gęściej umieszczone, więc = większa dokładność za jednym strzałem, czyli wychodzi mniej więcej na to samo :) A no i łatwiej dobrać moc do skóry, więc możliwe że dlatego efekty są lepsze, ale trudno powiedzieć, bo nie korzystałam. Trzeba by było dwa lasery porównać.

Reply
Marta 17 sierpnia 2018 - 17:46

Ja wykonałam zabieg na wąsik :) co jak co ale to owłosienie zawsze było dla mnie najbardziej uciążliwe. Teraz mam gładziutką skórę na buzi i nie muszę się krępować ! Clinica Cosmetologica to świetne miejsce na tego typu zabieg, dobrze, że tam poszłam

Reply
Olka 8 września 2018 - 17:39

ile płaciłaś za zabieg? zawsze chciałam sobie zrobić taki zabieg ale pewnie jest bardzo drogi?

Reply
Gosia 16 października 2018 - 12:21

To ja może odpowiem, bo też robiłam sobie depilację wąsika w tej Clinice. Ogólnie podobno za 1 zabieg na wąsik płaci się ok. 200 zł, ale teraz jest promocja i kosztuje o 50 zł taniej – czyli tylko 149 zł. Jak dla mnie to jest odpowiednia cena za to, że teraz nie muszę się martwić, co mam pod nosem. ;)))))

Reply
Inga 15 listopada 2018 - 15:01

Też właśnie nie cierpię tego wąsika i niespecjalnie wiedziałam, co mam zrobić, no bo przecież jak się go zacznie golić czy depilować woskiem, to odrosną grubsze i ciemniejsze. A to mi zdecydowanie się by to nie podobało. Ale ten laser jest bardzo kuszący. Pewnie skorzystam. :)

Reply
Klara 21 grudnia 2018 - 11:53

to prawda, lepiej nie wyrywać tych włosków, bo będą mocniejsze i bardziej widoczne no i podrażnienia w tym miejscu też nie wyglądają zbyt dobrze. nie wiadomo co gorsze, to, czy chodzenie z tym meszkiem, ciekawe tylko ile takich zabiegów laserem trzeba wykonac, żeby się pozbyć wąsika do końca :)

Marzena 25 października 2018 - 15:35

A jak długo się taki stan utrzymuje? To nie są tanie zabiegi i w sumie oczekiwałabym chociaż kilku miesięcy…

Reply
Tamara 7 listopada 2018 - 09:23

Jestem już gdzieś tak po 9 miesiącach od zabiegu i powiem ci, że do tego czasu nie było żadnego owłosienia na moich nogach – bo właśnie nogi depilowałam. Teraz dopiero dostrzegam jakieś tam włoski, ale na razie są bardzo malutkie. Ale już na zabiegu usłyszałam, że po roku będzie trzeba zrobić jeszcze jeden zabieg – bo włoski, które nie miały wtedy melatoniny i laser nie mógł ich złapać, w końcu wyrosną.

Reply
Polcia 12 kwietnia 2019 - 14:27

Ogólnie włoski też są w różnych fazach wzrostu, więc nie idzie ich złapać za jednym razem :P Chociaż mi się tak poszczęściło, że po serii nic już nie musiałam powtarzać przynajmniej jak na razie, ale to nie przewidzisz. Tylko że to nie jest na kilka mies tylko na stałe raczej

Reply
Margolcia 14 grudnia 2018 - 14:20

Ja już się nie mogę doczekać zabiegu, wcześniej robiłam łydki i pachy, ale innym sprzętem, a w tym roku pod laser idą uda i bikini. Jestem mega ciekawa, czy to faktycznie takie bezbolesne jak piszecie.

Reply
oliwka 19 czerwca 2019 - 15:05

Ktoś mi powie czy vectus pomoże mi na wrastające włoski? Próbowałam już paru sposobów ale nic ;( Chętnie się wybiorę do Gdyni na ten zabieg byleby w końcu pomógł

Reply
Stelka 26 czerwca 2019 - 08:32

Oliwka no jasne że pomoże, właśnie w tym jest magia vectusa, że radzi sobie z tym problemem który ma wiele kobiet. Sama go miałam i teraz po depilacji poczułam duużą ulgę :)

Reply
Zosia 17 lipca 2019 - 13:24

A co myślicie o depilacji vectusem bikini? Lubię chodzić na basen, a to wtedy by ułatwiło sprawę, Czy to boli?

Reply
Małgorzata Szcząchor 3 września 2019 - 13:41

Niestety, ale ze względu na przeciwwskazania do depilacji laserowej nie mogłam tego dokonać. Musze pozostać przy depilacji woskiem co mi się nie uśmiecha no, ale trudno. Całe szczęście pierwsza wizyta konsultacyjna jest darmowa, a specjaliści są bardzo mili i znają się na rzeczy :)

Reply
Sylwia Szczypkowska 12 września 2019 - 07:48

No to faktycznie uczciwie się zachowali. Chyba domyślam się o jakiej klinice mówisz… Clinica Cosmetologica w Gdyni, prawda? :3

Reply
Oliwia Bielicka 25 października 2019 - 09:46

A ona faktycznie jest warta sprawdzenia? Akurat tu nie chodzi o mnie, ale mój chłopak chciałby się pozbyć brody go męczy golenie się (mimo, że lubię jego zarost :<). Zastanawia mnie czy może się zapisać na taką wizytę żeby porozmawiać w Gdyni czy nie ma żadnych przeciwwskazań czy coś..

Reply
urtka pl 18 grudnia 2019 - 14:51

bylam kiedys na innym zabiegu tam i z tego co kojarze to maja darmowe kosmultacje dla klientow wiec warto chybza zadzwonic i sie zapytac co i jak.

Reply

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej