Strona główna » Czy warto kupić lampę do hybryd?

Czy warto kupić lampę do hybryd?

przez Redakcja
Lampa UV do hybryd

Czy wiesz, że domowy, a jednocześnie profesjonalny manicure, jak z salonu kosmetycznego, możesz już teraz i przy użyciu dobrych produktów wykonać na własną rękę? Wystarczy zakupić lampę UV, lakier w ulubionym kolorze i poświęcić dokładnie kwadrans na relaksujący zabieg SPA dla dłoni.

Dłonie są nie tylko naszą najważniejszą wizytówką, ale przede wszystkim narzędziem do codziennego wykonywania niemal wszystkich czynności. Nic dziwnego, że pomimo wielu starań, zarówno skórę, jak i paznokcie nie zawsze udaje nam się utrzymać w takiej formie, jakiej byśmy sobie życzyły.

Manicure hybrydowy stał się odpowiedzią i jednocześnie rozwiązaniem tego nurtującego problemu. Dzięki temu zabiegowi sprytnego malowania paznokci utwardzanym w lampie lakierem, można szybko i na długi czas zapewnić dłoniom idealny wygląd, bez kosztownych odwiedzin u stylistki, bo hybrydę coraz częściej wykonujemy w przerwie pomiędzy sprzątaniem, a gotowaniem. Cały zabieg nie trwa długo. Oczywiście wiele zależy od zastosowanych produktów, czy też jakości paznokcia. Nie zmienia to faktu, że malowanie paznokci tą metodą daje wielu kobietom możliwość domowego i profesjonalnego zadbania o swoje dłonie.

Manicure hybrydowy, dlaczego jest tak szybki i trwały?

Hybryda to lakier, który na każdym paznokciu może utrzymać się nawet do dwóch tygodni. Wiele zależy oczywiście od rodzaju naszej pracy, a także zastosowanych produktów. Nie zmienia to jednak faktu, że żaden domowy zabieg manicure z zastosowaniem standardowych lakierów, nie jest w stanie pokonać siły i wytrzymałości dobrej hybrydy.

A cała moc tego zabiegu drzemie w dobrej lampie UV. Im lepszą kupisz, tym szybciej i trwalej utwardzisz hybrydę, a potem będziesz ją dłużej nosić. Lamp na rynku jest sporo i mogłoby się wydawać, że to wyłącznie zaleta, jednak… Wielu osobom wybór dobrego produktu stwarza nie lada problem. Dlatego, zanim dokonasz zakupu lampy do paznokci, koniecznie sprawdź ranking lamp UV LED do hybryd: https://rankingiproduktow.pl/ranking-lamp-uv-led-do-hybryd

Domowa hybryda – o czym pamiętać?

Przede wszystkim o zakupie dobrych produktów. Lepiej kupować lakiery zawsze od jednego producenta. To zapewni Ci zdecydowanie dłuższą trwałość wykonanego manicure. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę czasu kup lakiery 5w1. Przy takich produktach nie ma konieczności stosowania topu, czy bazy. Manicure trwa dokładnie kilka minut, a utrzymuje się tak samo długo!

Top porada stylistki! Jeśli chcesz utrzymać trwałość manicure pamiętaj, by malować lakierem nie tylko płytkę paznokcia widoczną od góry, ale także obramowanie paznokcia. Z tak wykonanym manicure wilgoć nie ma szans dostania się bezpośrednio pod lakier!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej