Strona główna » Czym jest liposukcja wodna Body – Jet

Czym jest liposukcja wodna Body – Jet

przez Redakcja
Liposukcja wodna

Rozwój technologii umożliwił odkrycie wielu nowoczesnych urządzeń, które wykorzystywane są w chirurgii plastycznej. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest liposukcja, czyli odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jednak obecnie tradycyjna liposukcja zostaje coraz częściej zastępowana bardziej innowacyjną metodą wyszczuplania i modelowania sylwetki- liposukcją wodną. Podczas zabiegu stosuje się zaawansowane technologicznie urządzenie Body-Jet. Czym się wyróżnia? W jakich wypadkach polecana jest liposukcja wodna i co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Jak działa liposukcja wodna Body-Jet?

Boty-Jet wykorzystuje wodny roztwór WAL, który silnym strumieniem jest dostarczany bezpośrednio do organizmu i niejako wypłukuje z niego tkanki tłuszczowe, podczas gdy sąsiednie tkanki pozostają nienaruszone. Później za pomocą urządzenia tłuszcz zostaje odessany, a jego komórki mogą być ponownie zaaplikowane w inne obszary ciała, na przykład w celu powiększenia piersi albo pośladków. Zabieg liposukcji wodnej wykonuje się po znieczuleniu miejscowym, a urządzenie Body-Jet dodatkowo dostarcza do organizmu leki przeciwbólowe, dzięki czemu cały przebieg operacji jest komfortowy i bezpieczny.

Dodatkową zaletą zabiegu jest szybkość z jaką pojawiają się efekty. Od razu po nim można zauważyć znaczną zmianę w wyglądzie ciała, która postępuje przez kolejne miesiące. Rezultaty są trwałe. Komórki tłuszczowe podczas zabiegu zostają na stałe usunięte z organizmu i nie zapełnią się ponownie tłuszczem. Nie ma konieczności, by powtarzać zabieg, dlatego raz zainwestowane pieniądze pozwolą nam cieszyć się efektami przez cały czas. Liposukcja wodna przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg liposukcji wodnej Body-Jet?

Liposukcja wodna polecana jest każdemu, kto chce w bezpieczny i szybki sposób pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej oraz wymodelować swoją sylwetkę. Może być wykorzystywana również w leczeniu pseudoginekomastii. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą naturalnie poprawić wygląd swojego ciała. Uzyskany materiał tłuszczowy jest zupełnie biokompatybilny i może być użyty do powiększenia pośladków, piersi, ale również do wolumetrii twarzy oraz wypełnienia ust. Użycie urządzenia Body-Jet sprawia, że liposukcja jest bardziej skuteczna i precyzyjna niż ta wykonywana tradycyjnymi metodami.

Ponadto znacznie zmniejsza ryzyko powikłań oraz skutków ubocznych, a okres rekonwalescencji po zabiegu jest stosunkowo krótki. Ponieważ urządzenie aplikuje roztwór bezpośrednio do organizmu pacjenta, nie ma potrzeby używania skalpela, a naczynia krwionośne oraz mięśnie nie zostają uszkodzone. Sam zabieg nie trwa długo. Co ważne, znieczulenie miejscowe zamiast ogólnego umożliwia ciągły kontakt z lekarzem przeprowadzającym operację i konsultowanie z nim ewentualnych wątpliwości. Poza tym liposukcja wodna Body-Jet daje lekarzowi pełną kontrolę nad parametrami używanymi podczas zabiegu i dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki temu metoda ta wyróżnia się wysokim stopniem bezpieczeństwa i efektywności.

Więcej informacji znajdziecie na: https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/liposukcja-body-jet

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej