Strona główna » Implanty piersiowe czy może tabletki na powiększenie biustu?

Implanty piersiowe czy może tabletki na powiększenie biustu?

przez Redakcja
implanty piersiowe

Wiele kobiet niezadowolonych z rozmiaru swoich piersi szuka sposobów na ich powiększenie. Jeszcze do niedawna jedyną szansą na większy biust były zabiegi polegające na wszczepieniu implantów piersiowych. Jednak od pewnego czasu rosnącym zainteresowaniem cieszą nie nieinwazyjne metody takie jak naturalne tabletki na powiększenie biustu.

Ich stosowanie jest proste, niedrogie ale przede wszystkim obarczone mniejszym ryzykiem niż wspomniane wcześniej chirurgiczne powiększenie biustu.

Pozostaje jednak pytanie, jak działają tego typu preparaty i czy mogą stanowić skuteczną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych?

Jak działają tabletki na powiększenie biustu na bazie naturalnych składników?

Działanie tego typu preparatów według samych producentów opiera się na dostarczeniu do organizmu fitoestrogenów czyli roślinnych odpowiedników estrogenów. Dochodzi wówczas do wzrostu poziomu estrogenu w organizmie i stymulacji gruczołów piersiowych, a w konsekwencji do wzrostu rozmiar piersi.

Jakich efektów można oczekiwać według samych producentów suplementów dla pań? Najczęściej sugerowany wzrost po zakończeniu pełnej kuracji to wzrost rzędu 1 lub 2 rozmiarów. 

W składzie suplementów znajdziemy najczęściej również składniki mające wpływ na zwiększenie produkcji kolagenu oraz elastyny. Dzięki takim składnikom biust ma nie tylko zwiększyć swój rozmiar, ale także zyskać na pełności i jędrności. 

Czy suplementy na bazie składników ziołowych mogą stanowić alternatywę dla zabiegów? Jeśli zależy nam na gwarantowanym efekcie powiększenia piersi to implanty piersiowe są zdecydowanym numerem jeden. Niestety ceny takich zabiegów są bardzo wysokie i niewiele kobiet może sobie na nie pozwolić. 

Niestety w przypadku suplementów nie ma jednoznacznych badań które mogłyby potwierdzić wzrost rozmiaru biustu dzięki zastosowaniu fitoestrogenów, jednak mechanizm przypomina okres dojrzewania, gdy poziom estrogenów rośnie a tym samym rozmiar biustu.

Dostępne na rynku produkty na większy biust – Co wybrać?

Decydując się na przeprowadzenie kuracji powiększającej warto wybierać produkty naturalne, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Warto zwrócić uwagę na wykorzystane składniki tak aby dostarczały fitoestrogenów roślinnych, które są filarem tego typu produktów skierowanych do pań. Dobrze jeśli interesujący nas produkt oferuje nie tylko preparat w formie tabletek ale również kremu o bezpośrednim działaniu na tkanki biustu. 

W celu zapoznania się z dostępnymi produktami, wykorzystanymi w nich składnikami oraz promocjami, dzięki którym można zaoszczędzić podczas zakupów warto korzystać z rankingów tabletek na powiększenie biustu (https://medsense.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking/), gdzie można znaleźć wszystkie informacje w jednym miejscu. 

Kto nie powinien stosować preparatów na biust?

Przede wszystkim nie powinny stosować tego typu preparatów kobiety w ciąży i karmiące piersią. W produktach znajdziemy najczęściej wyciągi i ekstrakty roślinne, które w niektórych przypadkach mogą powodować reakcje alergiczne. Należy więc przed rozpoczęciem stosowania zapoznać się listą wykorzystanych składników.

Niektóre schorzenia (np. chora wątroba) również mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania suplementów na powiększenie biustu.

Podsumowanie

Suplementy na powiększenie biustu w formie tabletek oraz kremu to z pewnością ciekawa alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Przede wszystkim kuracja tabletkami jest zdecydowanie tańsza, a samo przeprowadzenie kuracji jest bardzo proste. 

Choć preparaty tego typu mają bardzo wiele zalet, nie ma jednoznacznych badań, które potwierdzały by ich skuteczność. Możemy kierować się jedynie opiniami kobiet stosujących suplementy na większy biust oraz deklaracjami samych producentów.

Biorąc jednak pod uwagę niską ceną, prostotę stosowania, a w niektórych przypadkach gwarancję zwrotu środków – tabletki na powiększenie biustu wydają się ciekawą opcją. 

Źródło: https://medsense.pl/

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej