Strona główna » Mona Lisa Touch – zdrowie, piękno i pełna satysfakcja z życia intymnego

Mona Lisa Touch – zdrowie, piękno i pełna satysfakcja z życia intymnego

przez Redakcja

Profesjonalny laser Mona Lisa Touch, to najnowocześniejsze technologiczne rozwiązanie, które wykorzystywane jest w medycynie estetycznej. W dzisiejszych czasach, dzięki laserowi można mieć nie tylko gładką twarz i jędrne ciało, ale można także doskonale zadbać o intymne części ciała. Laser Mona Lisa Touch pozwala na bardzo długo zachować pełną satysfakcję z życia intymnego.

Zabieg ten pozwala również zachować odpowiednią czystość pochwy, utrzymać właściwe nawilżenie i odpowiedni poziom pH. Kompleksowe ujędrnienie, a przede wszystkim odmłodzenie wewnętrznych narządów, może znacząco poprawić jakość życia seksualnego u kobiet. Nowa estetyka zewnętrznych okolic intymnych, z kolei przywraca wyjątkowe samopoczucie i pozbawia skrępowania podczas intymnych doznań seksualnych.

Dla kogo jest zabieg Mona Lisa Touch i jakie są jego zalety?

Zabieg Mona Lisa Touch z wykorzystaniem nowoczesnego lasera, przeznaczony jest tak naprawdę dla kobiet w każdym wieku. Według statystyk, zdecydowanie najczęściej korzystają z niego kobiety po porodzie. Największe zalety zabiegu to: nie inwazyjność, bezpieczeństwo i to, że jest on całkowicie bezbolesny. Sam zabieg trwa zazwyczaj od 10 do 15 minut, a po zabiegu pacjentki mogą bez problemu powrócić do swoich codziennych zajęć.

Dużym plusem zabiegu jest także to, że doskonale regeneruje i odmładza miejsca intymne kobiet i rewelacyjnie stymuluje produkcję kolagenu. Laser Mona Lisa Touch pozwala w wielu przypadkach, całkowicie pozbyć się problemów wysiłkowego nietrzymania moczu. Laser bardzo skutecznie modeluje zewnętrzne okolice intymne i przywraca ich naturalną estetykę. Dla wielu kobiet olbrzymim plusem będzie także to, że zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Zalecana jest wyłącznie 7 dniowa wstrzemięźliwość seksualna.

Częstotliwość i efekty zabiegu Mona Lisa Touch

Pacjentki mogą samodzielnie zdecydować z ilu profesjonalnych zabiegów pragną skorzystać, tak aby uzyskane rezultaty były w 100% zadowalające. Kolejne zabiegi należy wykonywać w odstępach od 2 do 4 tygodni. Według statystyk już pierwszy zabieg zaspokaja oczekiwania większości pacjentek i daje w pełni satysfakcjonujące efekty. Zabieg laserem Mona Lisa Touch należy systematycznie powtarzać, jedynie w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu. U młodych kobiet tuż po porodzie efekty zabiegu utrzymują się, aż do kolejnego porodu.

Warto wspomnieć także i o tym, że wykonanie zabiegu Mona Lisa Touch doskonale wzmacnia i poprawia elastyczność pochwy, dzięki czemu przy kolejnym porodzie istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że uszkodzenia miejsc intymnych będą symboliczne. W przypadku kobiet w okresie okołomenopauzalnym zaleca się wykonanie zabiegu jak najwcześniej tylko się da, dzięki czemu znacząco zmniejsza się skutki obniżenia poziomu estrogenów.

Gdzie wykonać zabieg?

Terapia laserem Mona Lisa Touch jest bardzo bezpieczną i niesłychanie skuteczną metodą leczenia, ale należy pamiętać oczywiście o tym, aby korzystać zawsze z usług profesjonalnego gabinetu. Każdy zabieg powinien być poprzedzony odpowiednią konsultacją lekarską, podczas której powinien być nie tylko przeprowadzony wywiad, ale również kompleksowe badania ginekologiczne i cytologiczne. Korzystając z usług wyspecjalizowanego gabinetu, zawsze można mieć 100% pewność, że zabieg zostanie wykonany przez odpowiednio przeszkolony personel, na nowoczesnym sprzęcie.

Pacjentki powinny pamiętać także o tym, że zabieg jest całkowicie bezbolesny, dlatego też nie korzysta się z żadnego znieczulenia miejscowego. Bezbolesność zabiegu, w dużej mierze powiązana jest także z brakiem okresu rekonwalescencji.

Ponowna radość z życia intymnego

Dla wielu kobiet, jedną z największych zalet laseroterapii jest oczywiście bardzo znacząca poprawa satysfakcji seksualnej. Jak powszechnie wiadomo, okres po porodzie jest bardzo ciężki dla rodziców. Opieka nad dzieckiem i nieprzespane noce, jak łatwo się domyśleć, nie sprzyjają romantycznym uniesieniom. Jeżeli do tego dodamy problemy z niespełnieniem, a nawet bólem podczas stosunku, to partnerzy mogą odczuwać frustrację i stres. Aby nie doszło do rozczarowań, warto podarować sobie profesjonalny zabieg Mona Lisa Touch.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej