Strona główna » Najlepszy prezent pod choinkę dla niemowlaka

Najlepszy prezent pod choinkę dla niemowlaka

przez Redakcja

Gdy zbliżają się Święta, w rodzinie niedawno pojawił się maluszek, nie każdy wie, co właściwie powinno się mu dać. Czy prezent świąteczny dla niemowlaka powinien być praktyczny? Czy warto kupić raczej coś, co przyda się rodzicom? Czy jest sens kupować prezent, który sprawdzi się tylko na chwilę? Jest produkt, który może rozwiać wszystkie twoje wątpliwości i ostatecznie rozwiązać problem – rowerek trójkołowy Smart Trike. To doskonała propozycja na prezent świąteczny dla niemowlaka. Będzie się nim cieszył przez kilka następnych lat, a rodzice docenią jego funkcjonalność.

Rowerek Smart Trike – prezent świąteczny na kilka lat

Rowerek trójkołowy Smart Trike możesz śmiało podarować kilkumiesięcznemu maluszkowi. Może zacząć go używać już w wieku 6 miesięcy i świetnie się bawić nawet do 3 roku życia! Producenci wyodrębnili bowiem aż 7 etapów rozwoju dziecka, a jeden rowerek Smart Trike wspiera maluszka na każdym z nich!

Etap I: powyżej 6 m.ż.

Pamiętaj, że półroczny niemowlak jeszcze nie jest w stanie samodzielnie siedzieć. Dlatego rowerek Smart Trike daje możliwość właściwego odchylenia oparcia, by maluszek wygodnie leżał, jednocześnie widząc już to, co go otacza. Dodatkowy komfort i wsparcie gwarantuje wyściełany zagłówek. Dzięki możliwości ustawienia siedziska zarówno przodem do rodzica – rowerek Smart Trike wpływa na stymulowanie jego zdolności komunikacyjnych.

Etap II: powyżej 9 m.ż.

Potrzebujesz prezentu świątecznego dla już siedzącego niemowlaka? Doskonale, dziecko znajduje się w II etapie rozwoju, który skutecznie wspiera rowerek Smart Trike. To właśnie teraz maluszek zaczyna być coraz bardziej ciekawy świata, dlatego rowerek 8w1 został wyposażony w przycisk pozwalający obrócić siedzisko i skierować je przodem do otoczenia.

Etap III: powyżej 9 m.ż.

Umiejętność samodzielnego siadania sama w sobie wyznacza już kolejny etap życia dziecka. I w tym momencie rowerek Smart Trike również mu pomaga! Daje bowiem możliwość podniesienia oparcia i naprawdę swobodnego przyglądania się temu, co dzieje się dookoła w czasie spaceru. Maluszek i jego rodzice mogą czuć się bezpiecznie. Nóżki dziecka spoczywają na wygodnym podnóżku, oczy i skórę chroni budka z dodatkowymi filtrami UV, a przed wypadnięciem chronią 5-punktowe pasy i pałąk. Podróżowanie nim to sama radość.

Etap IV: powyżej 12 m.ż.

Smart Trike dba o to, by dziecko rozwijało się prawidłowo. Dlatego w tym okresie jego producenci sugerują demontaż podnóżka dla niemowlaka celem osiągnięcia prawidłowej postawy, gdy stópki dziecka oparte są o kolejne podnóżki przystosowane do tego etapu. Chociaż roczne dziecko chciałoby już samodzielnie decydować o kierunku podróży, ciągle to jednak rodzic trzyma specjalny uchwyt. Rowerek 8w1 pozwala mamie i tacie na pełną kontrolę nad kierunkiem i prędkością.

Etap V: powyżej 18 m.ż.

Coraz bardziej energiczne dziecko wciąż potrzebuje sporo wsparcia, nie zdaje sobie bowiem sprawy z konsekwencji nazbyt energicznych ruchów. Dlatego właśnie ważne jest zapięcie pasów i nieodpinanie pałąka. Jak widać, to wciąż doskonały moment, by rowerek Smart Trike stał się prezentem choinkowym.

Etap VI: powyżej 2 r.ż.

2 latka to czas, gdy dziecko chce przejąć kontrolę – buntuje się, sprawdza swoje możliwości i testuje granice zaufania rodzica. Dlatego rowerek Smart Trike chce wspierać jego niezależność – dzięki magicznemu przyciskowi rodzic może oddać prowadzenie maluchowi. To także czas na demontaż pałąka i przykręcenie pedałów.

Etap VII: powyżej 2,5 roku

Rowerek 8w1 może towarzyszyć dziecku nawet do 3 roku życia, jeśli nie ma ono ochoty przerzucić się na „dorosłą” jego wersję. Ostatnim etapem jest zupełne obniżenie uchwytu rodzica – tak, by dziecko zyskało pełną swobodę ruchów. Pamiętaj jednak, że wciąż ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zawsze należy zapinać dziecko w 5-punktowe pasy

Jak widzisz, trójkołowy rowerek Smart Trike to fantastyczny pomysł na prezent świąteczny. Jeśli chcesz sprawić dziecku coś oryginalnego i dobrej jakości, jednocześnie sprawiając radość i jemu, i jego rodzicom – nie ma lepszego rozwiązania niż rowerek 8w1.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej