Strona główna » Odchudź się za pomocą niezwykłego masażu podciśnieniowego!

Odchudź się za pomocą niezwykłego masażu podciśnieniowego!

przez Redakcja
odchudzanie endermologia

Czym dokładnie jest masaż, który pomaga w odchudzaniu się? To przede wszystkim konkretny masaż podciśnieniowy. Powinien być on wykonywany przez osobę kompetentną, która zna się na najnowszych technologiach w dziedzinie medycyny estetycznej. Cały masaż oddziałuje na tkankę łączną. Stosuje się go do pielęgnacji zarówno ciała, jak i twarzy, jednak z drobnym wyjątkiem. Endermologia nie może działać na piersiach, ze względu na ich delikatną strukturę.

Jak pomaga endermologia?

Cały zabieg może przynieść wiele pozytywnych efektów. Między innymi, po wykorzystaniu odpowiedniej ilości serii, pomaga zmniejszyć na przykład obwód brzucha. Innymi słowy – wzmacnia odchudzanie, a także likwiduje cellulit, by skóra klienta lub klientki zawsze wyglądała pięknie. Oddziałuje na sylwetkę, modelując ją i poprawiając chociażby kontur twarzy. Obowiązkowo musimy wspomnieć tutaj o gładkiej skórze, którą zostawia po sobie masaż podciśnieniowy. Wszak -jak każdy masaż, wpływa na jej stan, podobnie jak na stan mięśni i samopoczucia osoby masowanej. Nic dziwnego – podczas oddziaływania na ciało, w organizmie wydzielają się endorfiny, zmniejszające odczuwanie bólu. Pozwalają na uczucie odprężenia i szczęścia, a więc jest idealnym sposobem na ratunek po trudnym tygodniu czy w ogóle okresie życia. Endermologia to przydatny i praktyczny masaż, czego można chcieć więcej?

Jak to działa?

Jeżeli chcesz się zdecydować na długotrwałe efekty, pozytywne dla twojego organizmu, musisz pamiętać, że jeden zabieg to za mało. Chociaż pojedynczy koszt nie jest wysoki, po 10 czy nawet 20 zabiegach bardzo mocno wzrasta i sięga nawet kilku tysięcy. Ostateczna kwota zależy od miejsca, w którym chcemy zrealizować zabieg, od miasta i innych, dodatkowych przyczyn. Jakich? Chociażby tych związanych z miejscami, które będą objęte endermologią.

Sam zabieg jest wyjątkowo bezbolesny, chociaż intensywny. Przed rozpoczęciem trzeba się odpowiednio ubrać do masażu podciśnieniowego – pomoże w tym specjalny kombinezon, który ochroni wrażliwą skórę przed bezpośrednim działaniem głowicy. To właśnie ona jest najbardziej istotna. Sterowana komputerowo, składa się z dwóch rolek oraz komory ssącej. Ciśnienie (stąd nazwa masażu) jest głównym sprawcą przyjemności. Pomaga wciągać fałd skórny, rozmasowując ciało, partia po partii. Dzięki temu nie oddziałuje tylko powierzchniowo, a o wiele głębiej, pobudzając wszystkie tkanki do regeneracji. Chcesz skorzystać z endermologii? Wybierz salon urody Afrodyta!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej