Strona główna » Tabletki wzmacniające włosy – czy warto po nie sięgać?

Tabletki wzmacniające włosy – czy warto po nie sięgać?

przez Redakcja
Tabletki wzmacniające włosy

Zdrowe, gęste, długie i błyszczące włosy to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niestety, genów się nie oszuka i nie każdy z nas może chełpić się gęstymi włosami. Na szczęście, możesz sobie pomóc.

Włosy zapisane w genach

Gęstość włosów jest zapisana w genach. Dlatego też Polki nie mogą poszczycić się tak gęstymi włosami jak Hinduski (oczywiście, są wyjątki). Niemniej, uwarunkowanie genetyczne to uwarunkowanie genetyczne. 

Każdy z nas “ma zapisaną” określoną ilość włosów. Jednakże, są sposoby, aby podkręcić gęstość włosów. Jeśli chcesz je poznać, zapraszamy do przeczytania kolejnego akapitu. 

Sposoby na zagęszczenie włosów 

Jest wiele sposobów na zagęszczenie włosów. Pierwszym, podstawowym, jest odpowiednia, zdrowa i zbilansowana dieta. Duża ilość warzyw i białka wzmacnia organizm od wewnątrz, co przekłada się na wygląd włosów, paznokci i cery. Zacznij więc od zbilansowanej, zdrowej diety i uzupełnij ją kwasami omega 3 i omega 6 – wzmocnisz odporność i funkcjonowanie całego organizmu a także…włosy!

Poza zdrową dietą, warto działać od zewnątrz. W drogeriach i aptekach znajdziesz obecnie wiele wcierek wspomagających porost i zagęszczenie włosów. Wcierki oparte są zwykle na składnikach roślinnych rozpuszczonych w wodzie lub w olejach, a czasem w alkoholu. Zawarte w nich ekstrakty roślinne wpływają na przyspieszenie porostu włosów i wysyp tzw. baby hair, czyli nowych włosów. Dzięki regularnym masażom skóry głowy będziesz cieszyć się gęstymi i długimi włosami w przeciągu kilku miesięcy.

Tabletki na włosy – czy działają?

Oprócz diety i wcierek równie skutecznym rozwiązaniem (a najlepszym, kiedy łączymy wcierki, dietę i suplementację) są tabletki na włosy. Wzmacniają one organizm od wewnątrz i wpływają na szybszy wzrost mocnych włosów na całym ciele. Często zatrzymują także wypadanie włosów. W czym tkwi ich sekret?

W witaminach i pierwiastkach! Kiedy jesteśmy cierpisz na niedobory poszczególnych witamin, możesz zauważyć pogorszenie się kondycji włosów i ich wzmożone wypadanie. Tabletki na włosy zawierają kompleks witamin, które wzmacniają organizm od wewnątrz, co bezpośrednio wpływa na kondycję włosów. 

W NOYO stworzyliśmy suplement diety o nazwie NOYO HAIR – jest on dedykowany stricte włosom. Składniki zawarte w suplemencie zostały poddane restrykcyjnym badaniom klinicznym, dzięki czemu masz pewność, że zażywane przez Ciebie tabletki są skuteczne i co najważniejsze, bezpieczne. 

W NOYO HAIR znajduje się kompleks olejów i fitosteroli, a także ekstrakt z palmy sabałowej, który wpływa na poprawę gęstości i długości włosów. Dzięki regularnej suplementacji Twoje włosy staną się lśniące, długie i co najważniejsze gęste. A do tego ograniczysz ich wypadanie. Brzmi magicznie, czyż nie? To nie magia, to nauka i wiedza doświadczonych dietetyków i lekarzy!

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej