Strona główna » A jak nie kwiaty, to co?

A jak nie kwiaty, to co?

przez Redakcja
prezent

Bukiety kwiatów przez wiele lat były obowiązkowym prezentem, dawanym właściwie przy każdej sposobności. Imieniny, urodziny, różnego rodzaju święta i jubileusze. Okazji było bez liku, by wręczyć przysłowiowego goździka.

Ostatnie lata przyniosły sporo zmian w tym temacie, a kwiaty szczególnie cięte, nie są już tak popularne jak kiedyś. Wybieramy najczęściej czekoladki, wino, płyty, książki, czasami wyjątkowe kwiaty doniczkowe, czy realizujemy inne pomysły, w zależności od okazji oraz osoby, którą mamy zamiar obdarować. Zamiast kwiatów dla ulubionego nauczyciela z okazji jego święta można wręczyć czekoladki, czasami książkę. Z okazji Dnia Matki, Babci, Ojca podobnie w tym wypadku można się pokusić o bardziej osobisty prezent. Tutaj pojawia się sporo pomysłów, ale czy na pewno dobrych?

Świetnym prezentem dla najbliższych może być fotoksiążka od CEWE, w której znajdą się zdjęcia przywołujące wspaniałe wspomnienia. Zdjęcia mogą przekazywać więcej niż słowa. Trwaj chwilo, bo jesteś piękna – im jesteśmy starsi, tym bardziej doceniamy czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół. Często w codziennym pośpiechu zapominamy o tym, co jest ważne i niepowtarzalne. Takie wyjątkowe chwile możemy utrwalić na wybranych, czasami zbieranych przez lata fotografiach często opatrzonych własnym komentarzem na kartach CEWE fotoksiążki. Jako prezent sprawdza się jako oryginalna, wręcz unikatowa pamiątka, szczególnie dla bliskich nam osób. Ze względu na swoją formę jest na pewno ciekawsza niż tradycyjny album fotograficzny.

Na pewno satysfakcję sprawi Ci twórczy wkład włożony w jej powstawanie, teksty, użyte cliparty, ale główną rolę będą odgrywały Twoje zdjęcia.Warto wiedzieć, że wykonanie fotoksiązki nie jest trudne. Wystarczy dostęp do internetu, żeby wybrać szablon, dostosować do swoich oczekiwań i uzupełnić wybranymi zdjęciami.

Na pewno w tych działaniach pomoże Ci odpowiedni program do tworzenia fotoksiążek, CEWE fotoświat, w którym znajdziesz propozycje nowoczesnego projektowania na komputerze lub w aplikacji mobilnej oraz wiele rozwiązań związanych z formatem, układem i ilością zdjęć. I takim sposobem stworzysz prezent dostarczający wzruszeń i będący zarazem fotograficzną ucztą dla obdarowanych.

Sztuka obdarowywania

Wiele prawdy zawiera dalekowschodnie powiedzenie: „Trochę zapachu zawsze pozostaje w dłoniach, które trzymały podarowany bukiet róż”. W prezencie osobiście wykonanym zawsze pozostanie ślad twórcy. Uczucia, emocje są istotnym elementem podarunku, gdyż wiążą się z określonym przekazem: kocham Cię, dziękuję, że jesteś, lubię Cię, W tej chwili i obdarowany, i ten dający prezent odczuwają magiczną moc spotkania.

Własnoręcznie wykonana CEWE fotoksiążka to nie tylko znak wdzięczności, uznania i poważania. To także kronika wspólnych przeżyć, doznań, wspomnień, zarówno codziennych, jak i tych odświętnych wyjątkowych. Fotoksiążka to prezent szczególny, który wzruszy na pewno niejedną mamę, babcię, przyjaciela, a tak naprawdę każdego obdarowanego.

Obdarowywanie prezentami zawsze budzi emocje, z niepokojem czekamy na błysk radości w oczach obdarowanego i aplauz dla naszego pomysłu. A jak nie kwiaty, to może fotoprezent?

Dla najmłodszych liczy się prezent pięknie opakowany i o dużych gabarytach. Jak najszybciej chcą rozpakować niespodziankę. Mimo że nieduża, to kubek z własnym zdjęciem i poduszka z fotografią najmilszych domowników – ukochanych czworonogów wywołuje szał radości. A do tego etui na telefon, smartfon z ulubionym motywem, który będzie go zawsze wyróżniał i przyciągał wzrok. Ten prezent na pewno spodoba się starszym i młodszym.

Najczęściej nowożeńcy zamiast kwiatów proszą o inne prezenty, mogą być one związane z określoną działalnością humanitarną bądź zupełnie trywialnymi potrzebami w postaci pieniędzy w kopercie lub zainteresowaniami młodych ludzi.

Świetnym pomysłem na prezent są CEWE fotokalendarze, które wymagają nieco mniejszego nakładu pracy i mniejszego budżetu. Projektowanie jest łatwe i przyjemne, bo wystarczy fotografie młodych ludzi umieścić w odpowiednich miejscach szablonu i mamy prezent gotowy. Może stanowić również klimatyczną ozdobę jakiegoś pomieszczenia lub biurka. Podobną rolę mogą odgrywać CEWE fotoobrazy, które również znakomicie sprawdzają się przy dekorowaniu pomieszczeń i mogą stanowić pamiątkę ważnych wydarzeń, szczególnie, gdy będą składać się z wielu fotografii zatrzymujących w kadrze ulotne chwile.

Fotoprezenty, które przynoszą radość

Zdjęcia są znowu modne. W dobie rozwoju fotografii cyfrowej, zdjęcia w klasycznej formie wracają do łask. W porównaniu do fotografii analogowej jest o tyle lepiej, że zanim zdecydujemy się wywołać zdjęcie u fotografa, możemy poprzeglądać na komputerze czy w telefonie zrobione fotki i wybrać te, które się podobają. A że wśród nich znajdą się zdjęcia kwiatów… Takie fotografie będą prezentem, który przyniesie radość, szczęście i wyzwoli wiele pozytywnych emocji, np. poprzez wspomnienia wspólnej górskiej wyprawy. Tak czy inaczej, uśmiech na ustach obdarowanego gwarantowany :).

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej