Strona główna » BENTO BOX – sprawdź czym jest ten nowoczesny i elegancki box śniadaniowy?

BENTO BOX – sprawdź czym jest ten nowoczesny i elegancki box śniadaniowy?

przez Redakcja

Podczas pracy lub nauki zawsze przychodzi czas na przerwę śniadaniową. Wielu z nas przygotowuje sobie posiłki dzień wcześniej czy też przed wyjściem z domu. Dzięki temu mamy gwarancję, że to, co jemy, jest zdrowe i dostarcza nam niezbędnych wartości odżywczych. Jednak należy pamiętać także o odpowiednim przechowywaniu jedzenia. Czym jest BENTO BOX i dlaczego warto z niego korzystać?

BENTO BOX – zalety boxów śniadaniowych

Obecnie wielu z nas korzysta z ofert sklepów internetowych. Dzięki temu można szybko porównać dostępne produkty, a także poznać opinie klientów. Dlatego też jednym z atrakcyjnych boxów śniadaniowych może być BENTO BOX, czyli pojemniki Monbento w sklepie Maleomi.pl. Zostały stworzone w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca w torebce czy plecaku, jednocześnie mieszcząc nie jeden, a nawet dwa posiłki. Ponadto wysokiej jakości materiał PBT, z którego wykonano pojemniki Monbento, gwarantuje odporność na uszkodzenia. Dzięki temu bez problemu można umyć naczynie w zmywarce czy też podgrzać posiłek w kuchence mikrofalowej. Warto również podkreślić, że dodatkowa zawleczka gwarantuje szczelność. W ten sposób zyskujemy gwarancję, że dokumenty przewożone w torebce lub nasze ubranie nie zostaną uszkodzone.

Jakie posiłki można przechowywać w BENTO BOX?

Jak zostało wspomniane, BENTO BOX to hermetyczne naczynie, które umożliwia przewożenie zarówno płynnych, jak i stałych produktów. Dzięki temu zyskujemy pełną dowolność. Możemy przygotować zarówno owsiankę, jak i kilka kanapek. Dodatkowo box śniadaniowy został dostosowany do podgrzewania w mikrofali. Oznacza to, że bez problemu zjemy gorący makaron czy naleśniki nawet po kilku godzinach. Wystarczy włożyć pojemnik do kuchenki mikrofalowej.

Pomysł na śniadanie do pracy w minutę w BENTO BOX

Bardzo często rano brakuje nam czasu na przygotowanie odpowiedniego posiłku. W takiej sytuacji rozwiązaniem mogą być pożywne smoothie śniadaniowe, których przyrządzenie zajmuje dosłownie chwilę. Jednak nierzadko pojawia się problem, jak przewieźć koktajl do pracy bez obaw o poplamienie ubrań czy dokumentów. Monbento oferuje również eleganckie bidony o pojemności 0,33l lub  0,5l, które w tym przypadku będą doskonałym rozwiązaniem. Jak przygotować pożywne śniadanie w minutę?

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej