Strona główna » Depilacja laserowa w Krakowie

Depilacja laserowa w Krakowie

przez Redakcja
Depilacja laserowa w Krakowie

Ukraiński ośrodek kosmetologiczny «Laserhouse» został otwarty w Krakowie – https://www.lazerhouse.pl/krakow. Można tu wykonać różne zabiegi kosmetologiczne, w tym depilację laserową. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu, zabieg ten jest bezbolesny i nie powoduje dyskomfortu. Depilacja laserowa pomaga szybko usunąć niechciane owłosienie, podkreślić swoją atrakcyjność i usunąć problemy estetyczne. Na ten zabieg mogą zdecydować się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Centrum kosmetologii «Laserhouse» od wielu lat pomaga swoim klientom uzyskać jak najgładszą skórę przy niewielkiej liczbie seansów. Depilacja laserowa wykonywana jest przy pomocy specjalnego urządzenia amerykańskiego producenta.

Zespół medyczny salonu depilacji laserowej «Laserhouse» to wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mają nie tylko wyższe wykształcenie, ale także certyfikaty i dyplomy potwierdzające ukończenie zaawansowanych szkoleń.

Dziś ilość klientów przekroczyła 1 milion, co świadczy o dużym zaufaniu do studia depilacji laserowej «Laserhouse». W 2016 roku ośrodek zdobył nagrodę «American Aesthetics Awards» w kategorii Equipment Standarts. Medal «Wybór Roku» w latach 2018 – 2021. Teraz Centrum otworzyło się również w Polsce. Aby umówić się na depilację laserową w Krakowie, należy zadzwonić do centrum obsługi klienta pod numer +48732100224. Salon jest zlokalizowany przy ulicy Mogilskiej 120 B.

Co to jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to bardzo prosty zabieg, który pozwala usunąć włosy na ciele za pomocą lasera bez żadnego dyskomfortu. Procedura ta jest popularna ze względu na jej bezbolesność i długotrwały efekt. W Centrum kosmetologii laserowej i depilacji  «Laserhouse» zabieg przeprowadzany jest zgodnie ze wszystkimi standardami i przepisami medycznymi.

Jak działa laserowe usuwanie włosów?

Metoda ta polega na niszczeniu mieszków włosowych za pomocą lasera, który zamienia światło laserowe na ciepło i podgrzewa mieszki włosowe. Wówczas one stają się cieńsze i pozbawione życia, co prowadzi do wypadania włosów. Depilacja laserowa w Krakowie wykonywana jest po wcześniejszym się umówieniu .

Z jakiego sprzętu korzystają specjaliści w Laserhouse?

Dzięki temu, że na rynku sprzętu kosmetologicznego nieustannie pojawiają się nowości, wszystkie urządzenia do depilacji laserowej są najnowocześniejsze i bezpieczne. Centrum medyczne w Krakowie posługuje się identycznym urządzeniem jak w Ukrainie, a mianowicie:

 • Lumenis Light Sheer ET. Diodowy laser urządzenia jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka. Fala świetlna potrafi skutecznie poradzić sobie z mieszkami włosowymi;
 • Lumenis Light Sheer Duet. To urządzenie ma specjalną nasadkę do vacuum, dzięki której można szybciej i łatwiej wykonać zabieg manipulacji. Przy tym, dzięki szafirowej optyce, na skórze nie pozostają żadne oparzenia.

Zalety i wady depilacji laserowej

Przed umówieniem się na depilację laserową warto dobrze ocenić plusy i minusy. Dlatego warto od razu zapoznać się bardziej szczegółowo z zaletami:

 • zabieg nie powoduje bólu;
 • podczas jednego seansu można wykonać zabieg na dużym obszarze ciała;
 • procedura nie pozostawia oparzeń, blizn i bliznowców na ciele;
 • ta metoda usuwania włosów pomaga skutecznie pozbyć się wrastających włosków.

Po wyróżnieniu wszystkich plusów depilacji laserowej, warto zwrócić uwagę również na minusy:

 • jeśli skóra jest zbyt delikatna i biała, w niektórych przypadkach zabieg ten może spowodować zaczerwienienie i podrażnienie;
 • po zabiegu może wystąpić pigmentacja, jeśli nie przestrzegać zaleceń specjalisty;
 • opuchlizna.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Jak każdy zabieg manipulacyjny, depilacja laserowa ma swoje wskazania i przeciwwskazania. Dlatego dziewczyny często pytają: czy możliwe jest przeprowadzenie depilacji laserowej podczas miesiączki? Procedura nie jest szkodliwa podczas okresu menstruacji, ale lepiej przełożyć ten zabieg, dopóki organizm się nie ustabilizuje. Wynika to z następujących powodów:

 • niehigieniczność;
 • zmniejszenie progu bólu;
 • ogólne osłabienie. 

Jednym z najważniejszych pytań, które każda kobieta ma podczas ciąży jest to, czy wolno wykonywać depilację laserową będąc w ciąży.

Podczas ciąży kobiety mogą mieć problem z nadmiernym owłosieniem, wszystko to spowodowane jest nagłą zmianą tła hormonalnego. Jednak kwestia ich usunięcia zostaje ważniejsza niż kiedykolwiek.

Depilacja laserowa w czasie ciąży jest względnym przeciwwskazaniem. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych dowodów wskazujących na niekorzystny wpływ  lasera na płód lub jego rozwój.

W jakim wieku można wykonywać depilację laserową?

Zabieg ten zyskał dużą popularność wśród dorosłych, więc zaczynają się nad nim zastanawiać także nastolatki. Zabieg ma ograniczenia wiekowe i może być wykonywany tylko u osób powyżej 18 roku życia.

Jak przygotować się do depilacji laserowej ?

Proces przygotowania do depilacji laserowej należy rozpocząć 14 dni przed wizytą .W studiu depilacji laserowej «Laserhouse» w Krakowie pracują wyłącznie doświadczeni kosmetolodzy z wieloletnim stażem. Aby procedura była jak najbardziej przyjemna, trzeba przestrzegać następujących zaleceń:

 • 2 tygodnie przed zabiegiem nie wolno się opalać ani korzystać z solarium;
 • 14 dni przed seansem unikać wszelkich rodzajów depilacji innych niż standardowe golenie;
 • zgolić wszystkie włosy 1-3 dni wcześniej, pomoże  laserowi to skuteczniej wpłynąć na cebulki;
 • 14 dni przed zabiegiem nie można stosować żadnych środków samoopalających.

Czego nie wolno robić po depilacji laserowej?

Istnieje kilka działań, których nie wolno wykonywać po depilacji laserowej:

 • korzystać z solarium;
 • brać gorącej kąpieli lub prysznica;
 • robić peelingu skóry;
 • chodzić na pływalnię.

Dlaczego nie można opalać się po depilacji laserowej? Jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród klientów. Promienie UV mogą powodować oparzenia na skórze. Specjaliści z Centrum depilacji laserowej «Laserhouse» w Krakowie doradzą Państwu szczegółowo wszystkie niuanse zabiegu.

Efekty depilacji laserowej

Przy takich manipulacjach kosmetycznych z reguły pojawia się pytanie, jak często należy wykonywać depilację laserową? Po pierwszym zabiegu konieczne jest powtórzenie go w ciągu miesiąca. 

Z każdą kolejną wizytą odstęp między sesjami będzie wydłużony o dwa tygodnie. Cykl depilacji laserowej trwa od 4 do 8 zabiegów. Wszystko zależy od rodzaju skóry, a także od miejsca wykonywania depilacji.

Jeśli zastanawiacie się, ile potrzebujecie seansów depilacji laserowej, nasz specjalista może odpowiedzieć na to pytanie. Ponieważ każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Jak długo trwa depilacja laserowa? Po wykonaniu pierwszego zabiegu kolejna wizyta odbędzie się nie wcześniej niż za miesiąc.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej