Strona główna » Jedyny w swoim rodzaju – prezent na 18 urodziny

Jedyny w swoim rodzaju – prezent na 18 urodziny

przez Redakcja

Oczywiście można powiedzieć, że każde urodziny są wyjątkowe, bo przecież tylko raz ma się lat 10, 14 czy 35. Niemniej jednak 26. jubileusz nie wiele różni się od 27. urodzin, nieprawdaż? Jest jednak taka okazja, która na pewno będzie jedna jedyna i warto ją celebrować. Mowa oczywiście o tzw. „osiemnastce”. Jakby nie było jest to symboliczne wejście do świata dorosłych, kiedy można już decydować o wielu sprawach, jest się pełnoletnim i można np. oddać głos w wyborach prezydenckich czy samorządowych.

A przed osiemnastką…

Nawet jeśli dzisiejsza młodzież jest coraz bardziej świadoma i zaangażowana, w dniu osiemnastych urodzin mało kto ekscytuje się kończącą się kadencją Prezydenta albo listą kandydatów do Sejmu. Za to lista gości, planowana impreza, pomysł na wyjątkowe party czy też wymarzone prezenty na 18. urodziny – to są tematy, które budzą największe emocje.

Prezent bardzo indywidualny

Podarunek na osiemnastkę powinien raczej wykraczać poza oklepane, nieco banalne czy też bardzo praktyczne pomysły. Może być zwariowanym pożegnaniem z dzieciństwem albo równie oryginalnym wejściem w dorosłe życie. Można powiedzieć, że najlepiej, jeśli prezent na 18–stkę jest pamiątką na lata albo zapisze się na długo w pamięci jubilata. Dlatego dobrym pomysłem mogą być np. elementy biżuterii z grawerem. Dzisiejsza osiemnastolatka po latach z rozrzewnieniem spojrzy na bransoletę czy wisior z okolicznościową albo osobistą dedykacją. Ciekawym i zabawnym pomysłem są także spersonalizowane prezenty na 18. urodziny. Jubilat już jako dorosły rodzic na pewno z rozbawieniem popatrzy na kalendarz, plakat, książkę czy inne gadżety ze swoją podobizną. Jeśli chodzi o podarunki spersonalizowane mamy naprawdę w czym wybierać – od typowego t-shirtu czy bluzy, przez postery, po wino, słodycze, albumy czy akcesoria kuchenne.

Wyjątkowe przeżycie w prezencie

Niezapomniany podarunek na osiemnaste urodziny może być również przeżyciem. Zapewne niektórzy mogą zapytać – jak wręczyć komuś przeżycie??? Otóż jak najbardziej można – fizycznie odbywa się to na ogół przez podarowanie specjalnego vouchera na udział w jakiejś przygodzie, evencie itp. Możliwości jest wiele i są one najróżniejsze. Najlepszym przykładem może być „rozrzut” upominkowy od wizyty w luksusowym spa po  zwariowane, szalone… wystrzelenie się z procy. Owszem, na takie właśnie niezwykłe pomysły wpadają organizatorzy niezwykłych prezentów na 18 urodziny, ujętych w internetowym sklepie wyjatkowyprezent.pl.

Ekstremalnie, luksusowo, wyjątkowo

Weźmy pod uwagę fakt, że podczas osiemnastki symbolicznie wchodzimy w dorosłość i tak samo zamykamy za sobą rozdział pod tytułem „dzieciństwo”. W tym kontekście pomysły na prezent na 18 urodziny zaproponowane w tym serwisie to same strzały w dziesiątkę. Przykłady? Proszę bardzo! Przejażdżki z marzeń – bolidami, quadami, gokartami, super maszynami takimi jak Ferrari czy najnowsze BMW, a nawet czołgiem albo wozem bojowym. Spełnienie dziecięcych marzeń, na które może sobie pozwolić tylko osoba dorosła… pełnoletnia. Komuś marzy się więcej adrenaliny? Wyjątkowy prezent na 18–stkę może także oderwać od ziemi, podczas lotu paralotnią albo kursu pilotażu. Nie zawsze przejście z fazy dzieciństwa do świata dorosłych musi oznaczać ekstremalne szaleństwa. Można zatem zafundować jubilatowi (jubilatce?) wypad do spa, niełatwe, ale bardzo na czasie lekcje pool dance. Dorosły gość honorowy może otrzymać wyjątkowy wieczór z sommelierem, który uczy obcowania z najszlachetniejszymi trunkami. Spełnieniem marzeń może być ekskluzywny prezent na 18 urodziny, jakim jest event pt. Zostań Gwiazdą. 18-letnia Gwiazda ma wówczas swoich doradców, managera, paparazzi, wizażystów. Może mieć nawet fanów, dziennikarzy oraz własną limuzynę. Trzeba przyznać, że dla wielu nastolatków byłaby to naprawdę wyjątkowa niespodzianka, prezent, który można pamiętać, wspominać przez wiele lat. Może to być jedyny taki dzień w życiu, a może przedsmak przyszłej, wielkiej kariery…?

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej