Laser

przez Redakcja

Odkąd w medycynie estetycznej zaczęto stosować laser, nastąpił przełom. Wykorzystanie nowoczesnej techniki dało bardzo wiele nowych możliwości.

Odkąd w medycynie estetycznej zaczęto stosować laser, nastąpił przełom. Wykorzystanie nowoczesnej techniki dało bardzo wiele nowych możliwości.

Czym właściwie jest laser?

Laser to urządzenie, które emituje wzmocnione wiązki światła o ściśle określonych parametrach. Ogromną zaletą laserów jest duża moc emitowanego światła oraz niezwykła precyzja wykonywanych zabiegów. Lasery znajdują różnorakie zastosowania, między innymi do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej. Możliwe zastosowania laserów, jakie uzyskała medycyna estetyczna obrazują urządzenia Compact Flash i Dualis.

Compact Flash jest lampą w kształcie litery U i stosuje się ją do skutecznej depilacji, fotoodmładzania, leczenia trądziku, usuwania zmian naczynkowych i przebarwień, a także do likwidacji rozszerzonych porów. Dualis jest laserem składającym się z głowicy frakcjonującej, skanera i systemu chłodzącego. Daje bardzo szerokie możliwości wykonywanych zabiegów, jak:

  • zamykanie naczyń krwionośnych
  • bezbolesna depilacja
  • frakcjonowanie 3D i fotoodmładzanie
  • redukcja zmarszczek i blizn
  • usuwanie przebarwień skóry oraz brodawczaków
  • kurzajek i innych narośli
  • wyrównywanie kolorytu skóry.

Jak widać lasery służą urodzie na wiele sposobów, mogą przywracać zdrowie i młodzieńczy wygląd

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej