Strona główna » Legendarne modele Casio, które musisz znać

Legendarne modele Casio, które musisz znać

przez Redakcja
zegarek casio

Casio, a przede wszystkim zegarek G-Shock, to zegarek, który stał się legendą. Sama marka też złotymi zgłoskami zapisała się w historii zegarmistrzostwa, wprowadzając na rynek niezwykle starannie wykonane, z porządnymi podzespołami i rozbudowanymi funkcjami zegarki, które jednocześnie nie są zarezerwowane wyłącznie dla najbogatszych.

Z pewnością każdy z nas pamięta swój pierwszy zegarek, który otrzymał, jako dziecko. Wielu z nas w tym momencie się uśmiecha, bo w znacznej liczbie przypadków mógł to być zegarek G-Shock, który jest najpopularniejszym modelem lub inny z kolekcji Casio. Marka ta jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek produkujących zegarki na świecie, gdyż ich produkty są żywą odpowiedzią na potrzeby konsumentów, wraz ze zmieniającym się rynkiem i technologią – rozwijają się i one  i ich funkcje, a także podążają za trendami i ciągle pracują nad kolejnymi ofertami. Ponadto mimo iż ceny zegarków są zróżnicowane w zależności od funkcji, to ceny nie są zarezerwowane dla milionerów. To ważne, że można sobie pozwolić na porządny, jakościowy i funkcjonalny sprzęt i ufać producentowi, którego gwarancja jest naprawdę długa, co świadczy o zaufaniu do własnego sprzętu.

Najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne kolekcje Casio

Casio posiada w swojej ofercie wiele serii i modeli kultowych, które stanowią swego rodzaju zegarkowe legendy. Należą do nich bezsprzecznie zegarek G-Shock, ale także jego damska wersja Baby-G. Wielu zwolenników ma również seria Pro Trek, a wszyscy fani old schoolowych stylizacji i lubujący się w vintage oczywiście uwielbiają słynną serię Retro, która designem nawiązuje do modeli sprzed lat. Najbardziej elegancka z kultowych serii to Casio Edifice. Inna ciekawa i znana seria dla kobiet to Casio Sheen, która tak samo jak Edifice posiada elegantszy design, w tym przypadku, ze zdobionymi bransoletami.

Wszystkie te zegarki mają dużą wodoszczelność minimum na poziomie 10 ATM, zatem nie musimy martwić się zmywając naczynia, biorąc prysznic czy pływając w basenie o jego działanie.

Zegarek dla każdego – czyli wartości marki

To, co ważne prócz staranności wykonania, bardzo dobrej jakości podzespołów i mechanizmów, a także najnowocześniejszych funkcjonalności, to zegarki Casio mają również atrakcyjne dla zwykłych ludzi ceny. Marka oczywiście oferuje różne zegarki w różnych cenach, jednak jedną z jej założeń miały to być zegarki, na które może sobie pozwolić zwykły człowiek i tak jest do dzisiaj. Ceny zegarków, w zależności od oferty, a także funkcjonalności zegarka mają pewną rozbieżność i zaczynają się na ok. 100 – 200 zł. Droższe i bardziej zaawansowane technologicznie modele do wydatek rzędu ok. 1000 zł. Są to zatem kwoty, które można uzbierać i cieszyć się sprzętem z najwyższej półki.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej