Strona główna » Najlepsze przekąski do maszyn vendingowych – co jest na topie?

Najlepsze przekąski do maszyn vendingowych – co jest na topie?

przez Redakcja
maszyny vendingowe

Aktualnie maszyny vendingowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Regularnie, minimum raz w miesiącu, korzysta z nich aż 59 proc. Polaków. Jakie przekąski mają największe powodzenie? Gdzie dostawcy tych produktów mogą zaopatrywać się w tego rodzaju towary?

Popularność maszyn vendingowych – jak wygląda rynek?

Operatorzy vendingowi ciągle mają dużą szansę do rozwoju. Tak wynika z badania Agencji Nielsena. Raport powstał m.in. w oparciu o audyt fotograficzny maszyn i analizę danych sprzedażowych. W naszym kraju nasycenie automatami nie jest tak wysokie, jak w krajach Europy Zachodniej. Na jedną maszynę przypada aż 548 Polaków. Co ciekawe, urządzenia te są coraz bardziej zaawansowane technicznie. Na chwilę obecną ponad 30 proc. automatów w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców daje możliwość płatności zbliżeniowej. Jak się okazało, 59 proc. mieszkańców naszego kraju korzysta z maszyn vendingowych raz w miesiącu, a nawet częściej.

Kto zazwyczaj kupuje w ten sposób? W tych grupach znaleźli się mężczyźni, dzieci w szkołach, osoby młode (15-25 lat) i w średnim wieku (36-45 lat).

Najlepsze przekąski do automatów vendingowych

Konsument dzisiejszych czasów to konsument świadomy. Taki, który podczas swoich decyzji zakupowych kieruje się nie tylko opakowaniem produktów żywnościowych, ale też tym, aby były one pełnowartościowe i przede wszystkim zdrowe. Coraz częściej sięgamy po batony bez dodatku cukru, prażony w piecu oraz lekko solony słonecznik, kukurydzę z miodem lub kukurydzę lekko soloną. Wybieramy produkty dobre i znanych marek, na przykład orzechy nerkowca Bakalland. Te, które znakomicie smakują i mają w swoim składzie m.in.: witaminy z grupy B, witaminę E, A, C oraz selen.

Nowoczesna platforma e-zakupowa dla…

Dostawcy produktów do maszyn vendingowych stoją przed nie lada zadaniem. Dostarczane przez nich przekąski powinny pochodzić z zaufanych źródeł, a cały proces dowozu powinien przebiegać szybko i sprawnie. Taką możliwość umożliwia im nowoczesny sklep internetowy ebakalland.pl.

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z tej platformy, oszczędzisz czas. Złożone przez ciebie zamówienie do godziny 12.00 danego dnia, zostanie zrealizowane następnego dnia roboczego. I co ważne, odbędzie się to szybko i bezproblemowo. Oprócz tego będziesz miał dostęp do e-faktur i możliwości śledzenia paczki.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej