Strona główna » Nowa kampania Joanny Jabłczyńskiej

Nowa kampania Joanny Jabłczyńskiej

przez Redakcja

Joanna Jabłczyńska została ambasadorką znanej w kręgach stylistek rzęs firmy Noble Lashes. Firma ta oferuje produkty do przedłużania rzęs dla prestiżowych salonów kosmetycznych oraz szkolenia dla przyszłych stylistek rzęs. Joasię można podziwiać na plakatach Noble Lashes w przedłużonych rzęsach.

Kampania reklamowa skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się przedłużaniem rzęs jak również do tych chcących przedłużyć sobie rzęsy. Z plakatu spogląda na nas uśmiechnięta oraz naturalna twarz Joasi. Przedłużone rzęsy dodają jej dyskretnego uroku, a cała twarz promienieje uśmiechem. Joasia to dziewczyna „życie” pełna energii oraz pozytywnych emocji. Firma Noble Lashes twierdzi „wybraliśmy Joannę, ponieważ reprezentuje styl życia godny naśladowania: aktywne życie i pogoda ducha oraz dyskretny urok przedłużonych rzęs. Joanna Jabłczyńska reprezentuje te cechy, które podziwiamy u naszych klientek”. Z kolei Ala Rio, instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes, która stoi za fenomenalnym spojrzeniem Joanny mówi „Gdy dowiedziałam się, że mogę upiększyć Joannę Jabłczyńską, to najpierw przypomniałam sobie jej uroczy uśmiech, a dopiero potem zachwycający błękit oczu. Nigdy wcześniej nie interesowałam się rzęsami aktorki, dlatego też absolutnie nie kojarzyłam kształtu jej oka. Z tego powodu niezmierną przyjemność sprawiło mi planowanie stylizacji. Każda kobieta jest niepowtarzalna, wymaga więc indywidualnego podejścia. Niezwykle się cieszę, że mogłam pracować z tak uśmiechniętą, pozytywną i uroczą kobietą. To dla mnie wielki zaszczyt”.

Wybranie do kampanii słynnej aktorki ma na celu zwrócenie uwagi na jeszcze nie tak popularne w naszym kraju przedłużanie rzęs i zachęcenie dziewczyn do ich przedłużenia oraz postrzeganie siebie jako atrakcyjnej kobiety, pełnej wdzięku i powabu. Tak dużo dziewczyn nie spróbowało jeszcze nigdy aplikacji przedłużania rzęs i nie wiedzą co tracą.

Firma Noble Lashes współpracuje z najlepszymi stylistami rzęs w całym kraju oraz poza jego granicami. „Zdecydowaliśmy się na współpracę ze znaną osobą dla naszych stylistek, które kochają swoją pracę i na co dzień sprawiają, że „zwykłe” dziewczyny przemieniają się w pełne uroku kobiety – mówi przedstawiciel Noble Lashes – Ich profesjonalizm zasługuje na najlepszą reklamę, a twarz Joanny Jabłczyńskiej z jej wdziękiem oraz urokiem osobistym jest strzałem w dziesiątkę”.

Poniżej film z sesji zdjęciowej dla Noble Lashes

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej