Strona główna » Perfumy damskie z feromonami: czy działają? Dodaj sobie pewności siebie.

Perfumy damskie z feromonami: czy działają? Dodaj sobie pewności siebie.

przez Redakcja
Perfumy damskie z feromonami

Perfumy damskie z feromonami nie tylko podkreślają indywidualny charakter, ale też dodają kobiecie zmysłowości oraz pewności siebie. Feromony ukryte w wodach perfumowanych nazywane bywają również narkotykami miłości, które za pomocą swojego działania, mają pomóc zdobyć serce płci przeciwnej.

Wyroby perfumeryjne bazujące na feromonach nie są niczym nowym. Ich potencjał oraz siła znane są od wieków. W kosmetyce, głównie przemyśle perfumeryjnym, znajdują zastosowanie od bardzo dawna. Niezwykle popularne są chociażby piżmo, cywet, kartoreum, androstenol, androstenon czy androsteron.

Perfumy damskie – sensualne zapachy o mocy uwodzenia

Perfumy damskie z feromonami mają zwiększać atrakcyjność, a tym samym szansę powodzenia u płci przeciwnej. Perfumy w roli afrodyzjaków występują od bardzo dawna, jednak mimo udowodnionej naukowo mocy uwodzenia, wiele osób wciąż podchodzi do tych informacji sceptycznie. Tymczasem perfumy, w zależności od użytych feromonów, mogą podnieść napięcie erotyczne, ale też obudzić uśpioną namiętność.

Czym są feromony? Najłatwiej rzecz ujmując są związkami chemicznymi, które organizm ludzki produkuje w sposób naturalny – damski organizm wytwarza estratetranol, a męski androstadieton. Zdolność produkcji feromonów posiadają również zwierzęta. Ich rolą jest wzbudzanie pociągu seksualnego i umożliwianie niewerbalnej komunikacji pomiędzy kobietą a mężczyzną. Feromony wykrywane są za pomocą węchu – im bardziej zmysłowy, tym silniejszy efekt wywołuje, ale – co najbardziej zaskakujące – są związkami bezwonnymi.

Warto wspomnieć, że perfumy damskie z feromonami przynoszą spotęgowany efekt. Zmysłowe perfumy podkreślają kobiecość i seksapil, czyli oddziałują na świadomość, a dodatek feromonów, na podświadomość. Woda perfumowana z feromonami działa więc dwutorowo, atakując jednocześnie umysł świadomy oraz nieświadomy.

Perfumy damskie z feromonami wspomagają atrakcyjność, ale też pobudzają seksualnie – według niektórych źródeł nawet o 200%. Pozwalają przełamać lody podczas nawiązywania nowych znajomości. Dodają pewności siebie – w kontaktach międzyludzkich czujemy się pewniej, co pozwala również na śmiałe komunikowanie swoich emocji. Przede wszystkim wzbudzają jednak zainteresowanie wśród mężczyzn, którzy oczarowani działaniem, odbierają kobietę jako atrakcyjniejszą.

Jakość feromonów ma znaczenie: wybierz najlepsze perfumy damskie

Perfumy damskie z feromonami od dawna pozostają w obszarze zainteresowań wielu naukowców. Nie brakuje dowodów na to, że feromony faktycznie pobudzają namiętność, a także ułatwiają nawiązywanie kontaktów. Mają wpływ nie tylko na relacje damsko-męskie, ale również na samoocenę kobiety, która sama sobie wydaje się piękniejsza, a tym samym bardziej pewna siebie.

Wybierając perfumy damskie z feromonami, zawsze wybierajmy produkty wysokiej jakości, które pochodzą ze sprawdzonego i zaufanego źródła. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że proces syntezy feromonów należy do kosztownych, dlatego niska cena może oznaczać, że w produkcji wody perfumowanej wykorzystano substancje, które nie spełnią swojego zadania.

Prawdopodobnie do najbardziej popularnych produktów należą perfumy damskie z piżmem – składnikiem, który do kompozycji zapachowej dodawano już w starożytności. Uważany jest za afrodyzjak budzący pożądanie. Znany jest również olejek tuberozowy, który ma bardzo silny aromat, przez co zmniejsza intensywność pozostałych nut zapachowych. Jest niezwykle sensualny, dlatego z powodzeniem oddziałuje na płeć przeciwną.

Nuty jaśminU określane są jako zapach miłości, który podnosi libido – u kobiet oraz mężczyzn. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że również popularny cynamon uznawany jest za silny afrodyzjak, który ma poprawiać sprawność seksualną. Podobnie imbir, który zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn, a także dodaje energii oraz poprawia krążenie. Kobiety uwielbiają również perfumy z nutami waniliowymi, a i one pomagają rozbudzić pożądanie u osobników płci przeciwnej.

Wśród najczęściej wykorzystywanych substancji w przemyśle perfumeryjnym zaliczyć należy: androstenol (hormon działający na kobiety), androsteron (silny męski feromon), estratetraenol (feromon kobiecy) i androstadienon (męski i damski, wpływający na emocje), kopuliny (feromony damskie, które powodują zwiększoną produkcję testosteronu u mężczyzn). Feromony wykorzystywane w perfumach damskich, swoim składem są bardzo zbliżone do związków chemicznych wytwarzanych naturalnie przez organizmy kobiece.

Jeśli chcesz poczuć się zmysłowo i seksownie, zyskać na pewności siebie, wypróbuj perfumy damskie z feromonami. Fantazyjny zapach doda Ci odwagi, ale też pomoże Ci zdobyć serce wybranego mężczyzny. Pozwoli odkryć potencjał w kontaktach damsko-męskich, ale jednocześnie zatroszczy się o wartość samą w sobie: własną samoocenę oraz pewność siebie w codziennych wyzwaniach.

Feromony, choć mają ogromną moc, powinny jedynie pomóc nam otworzyć się się na świat i relacje międzyludzkie. Dodać nam odwagi w dążeniu do celu – również w zdobywaniu miłości. Bowiem nic nie jest w stanie zastąpić naturalnego piękna i wewnętrznego uroku – perfumy powinny je wyłącznie podkreślać.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej