Strona główna » Sky Clinic – klinika medycyny estetycznej i transplantacji włosów

Sky Clinic – klinika medycyny estetycznej i transplantacji włosów

przez Redakcja
Sky Clinic

Sky Clinic to wyjątkowa klinika medyczna, która została stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną zachować urodę, młodość, zdrowie na długo oraz chcą wymodelować sylwetkę lub wyeliminować nieestetyczne czy uciążliwe defekty. Sky Clinic tworzy wyspecjalizowana grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy wciąż są chłonni wiedzy, a o stosowanych technikach medycyny estetycznej wiedzą dosłownie wszystko! Cechuje nas empatia, zrozumienie, szacunek i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Specjalizujemy się w technikach medycyny estetycznej i przeszczepianiu włosów. Nieustannie się szkolimy, zdobywamy wiedzę z zakresu nowych technik laserowych. Korzystamy wyłącznie ze sprzętów najnowszej generacji, a naszym największym atutem jest posiadanie innowacyjnego robota ARTAS X9, który umiejętnie, z najwyższą precyzją pobiera mieszki włosowe do przeszczepu. Nasze kliniki znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto skorzystać z usług medycyny estetycznej?

 Zabiegi medycyny estetycznej świadczone przez naszą kadrę są w pełni bezpieczne, pozwalają zachować psychiczny komfort, odmładzają i co najważniejsze – wspierają naturalne procesy regeneracyjne organizmu, a więc dodatnio wpływają na zdrowie. Symptomy starzenia skóry są cechą bardzo indywidualną, zależną od wielu czynników, takich jak: styl życia, aktywność fizyczna, dieta, używki, stres, geny, przebyte choroby. Wraz z upływem lat pojawiają się na skórze cechy świadczące o zaburzonej regeneracji i o tym, że w tkankach procesy rozpadu biorą górę nad procesami naprawczymi.

Naszym zadaniem jest usunięcie oznak starzenia, świadczących o niewydolności tkanki, oczyszczenie, odmłodzenie, odżywienie, nawodnienie, nawilżenie, przywrócenie kolagenowi prawidłowej konformacji, modelowanie sylwetki, usuwanie cellulitu, usuwanie pękających naczynek, “kurzych łapek:”, zmarszczek, plastyka ginekologiczna i wiele, wiele innych. Specjalizujemy się także, w eliminacji rumienia, przebarwień, zmian trądzikowych, trądziku różowatego, blizn.

Naszą klinikę odwiedzają zarówno osoby pragnące zachować młodość, jak i kobiety po 20 r.ż, którym zależy na pięknej sylwetce i czystej, zdrowej skórze. W Sky Clinic wykonasz szereg zabiegów na twarz, cellulit, zabiegi kosmetyczne, zabiegi na opadające powieki i cienie pod oczami, zabiegi na włosy, brzuch, zabiegi odchudzające, wyszczuplające, na rozstępy, cellulit, odmładzające, na worki pod oczami, trychologiczne. Sky Clinic jest właściwie dla każdego, komu zależy na fizycznym pięknie i zdrowiu z zastosowaniem mało inwazyjnych, bezbolesnych metod. Dlaczego warto korzystać z naszych usługi o tym jakie uzyskasz korzyści, przeczytasz poniżej.

  • W Sky Clinic wykonujemy profesjonalne, dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. Oczyszczanie wodorowe jest jedną z naszych najnowszych usług, której zadaniem jest eliminacja toksyn i wolnych rodników z komórek. Wspomniane wolne rodniki to inaczej Reaktywne Formy Tlenu (RFT) – metabolity oddychania komórkowego zachodzącego w mitochondriach, które nie tylko przyspieszają starzenie, ale i działają kancerogennie (powodują raka). W organizmie istnieje oczywiście szereg mechanizmów antyoksydacyjnych, ale wraz z wiekiem ich ilość wzrasta, a wtedy stosunek oksydanów względem antyoksydantów zostaje zaburzony. Jest to feralna sytuacja powodująca, że RFT przyczepiają się do struktur komórkowych (głównie błon) i do DNA, co skutkuje zmianą zasad azotowych na inne. Takie zmiany na poziomie komórkowym predysponują do rozwoju raka. Oczyszczanie wodorowe aktywnie usuwa toksyny oraz wolne rodniki. Jest to zatem, nie tylko zabieg antystarzeniowy, estetyczny, ale i zdrowotny. Złuszczenie martwych komórek umożliwia dotlenienie wszystkich warstw skóry, dziki czemu cera wygląda młodo, świeżo i promiennie.
  • Terapia komórkami macierzystymi jest nowoczesną metodą pozwalającą zastąpić starą, słabo funkcjonującą tkankę nowymi komórkami. Komórki macierzyste posiadają szczególne umiejętności, których brak komórkom standardowym. Mogą nie tylko różnicować się w dowolny typ tkanki, ale i wyraźnie regenerować uszkodzone partie ciała. Komórki macierzyste znacząco wpływają na funkcje fibroblastów (komórki tkanki łącznej – skóry), które ulegając aktywacji poczynają produkować proteoglikany – bardzo ważne związki chemiczne z punktu widzenia komórek. Odpowiadają one za wiązanie czynników międzykomórkowych, m.in. czynnika wzrostu GF, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania komórek. Ponadto, GF uczestniczy w procesie produkcji i dystrybucji kolagenu i elastyny – bardzo ważnych białek polimerycznych, które nadają komórkom kształtu, wytrzymałości, odpowiadają za ich nawilżenie i zdrowy wygląd.
  • Usuwanie przebarwień skóry w Warszawie jest zabiegiem umożliwiającym szybkie pozbycie się nieestetycznych przebarwień czy starczych plam ze skóry twarzy. Głowica lasera jest przykładana do miejsca, w którym występuje zmiana, a następnie laser wyszukuje ziarna melaninowe odpowiadające za przebarwienia, generuje wiązkę promieni świetlnych podgrzewającą komórki zawierające pokłady barwnikowe. Wysoka temperatura skutecznie je rozpuszcza.
  • Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem umożliwiającym pozbycie się zbędnego balastu bz skalpela. Ostrzykiwanie cienką igłą miejsc obfitujących w tłuszcz powoduje wewnętrzną lipolizę – rozkład tkanki zapasowej. Zlokalizowane w komórkach materiały zapasowe podlegają rozkładowi, a następnie są usuwane wraz ze złuszczającymi się komórkami. Zabieg odbywa się w miejscowym znieczuleniu, a więc pacjent nie odczuwa bólu.
  • Fala magnetyczna ONDA umożliwia szybkie, bezinwazyjne przeprowadzenie liposukcji. Mikrofale Coolwaves wnikają wgłąb komórek i aktywnie rozbijają nagromadzony w nich tłuszcz. Jednocześnie pod wpływem ciepła dochodzi do kurczenia włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się bardziej zagęszczona. Kolagen odpowiada za prawidłowe nawilżenie komórek skóry. Prócz efektu  pozbycia się tłuszczu, należy się spodziewać ujędrnienia, nawilżenia, odmłodzenia. Dobrze wiedzieć, że prawidłowa gospodarka wodna organizmu pozwala uniknąć wielu schorzeń dermatologicznych i tętniaków.
  • Endermologia LPG alliance jest metodą umożliwiającą szybką i skuteczną utratę tkanki tłuszczowej. Ta metoda poprawia krążenie oraz pobudza komórki skóry do syntezy kolagenu, który jest determinantą zdrowego, młodego wyglądu.
  • Befaroplastyka jest nowoczesną metodą usuwania fałdów tłuszczowych znad powiek, dzięki czemu Pacjent uzyskuje zdrowy, młody wygląd, a pole jego widzenia jest większe.
  • HIFU to najnowsza technologia która daje możliwość przeprowadzenia lftingu bez użycia skalpela. Metoda wykorzystuje skoncentrowane wiązki ultradźwięków, które drogą bezpośredniego podgrzewania kolagenowych włókien, nadają mu prawidłowej struktury. Kolagen jest polimerowym białkiem, którego jakość wraz z wiekiem spada. Co gorsza, możliwości regeneracyjne organizmu maleją, a komórką nie potrafią już sprawnie odtwarzać kolagenowych włókien. Z roku na rok tracimy ich coraz więcej, co jest procesem naturalnie wpisanym w nasz byt. Technologia HIFU przywraca kolagenowi strukturę trójhelikalną – prawidłową oraz pobudza komórki do jego produkcji. Efekt? Komórki są maksymalnie napięte, ujędrnione, a tłuszcz, który się w nich kumuluje zostaje rozłożony.
  • LIPOLIFE to zabieg laserowej liposukcji, który umożliwia usunięcie zbędnego balastu z problematycznych okolic, jednocześnie deponując go w innych okolicach. Metoda pozwala zatem, pozbycie się nadmiaru tłuszczu np. z okolic brzucha i dostarczenie go do piersi, dzięki czemu te, będą większe.

Oczywiście wszystkie z powyższych to zaledwie kilka przykładów technologii, w których się specjalizujemy. Przy użyciu najnowszej generacji technik możemy dokonać prawdziwych cudów. Technologie które są przez nas wykorzystywane to: Monalisa touch, lasery diodowe, Artas 9X, Endermologia LPG alliance, Hifu, Lipolife, Fotona, Sono queen, Innofacal, Storz, Zaffiro, Harmony Baby. Użycie najnowszej generacji sprzętów umożliwia otrzymanie najwyższej jakości efektów zarówno estetycznych, jak i zdrowotnych. Atrakcyjny wygląd, odmłodzenie, zadowolenie stanowi wyznacznik szczęśliwego życia i komfortu. Dla nas opinia Pacjenta stanowi miarę jakości usług.

Przeszczepy włosów – dla kogo?

Przeszczep włosów wspomaga wszystkich zmagających się z łysieniem. Zabieg opiera się na pobraniu mieszków włosowych z potylicznej okolicy głowy i przeszczepieniu ich w miejsca objęte patologicznym procesem łysienia. Według statystyk najczęstszą przyczyną utraty owłosienia w społeczeństwie jest tzw. łysienie androgenne, mające związek z nadwrażliwością cebulek włosowych na dihydrotestosteron (DHT) – pochodną testosteronu. Jeden z enzymów naszego ciała – 5-alfa-reuktaza powoduje przemianę testosteronu w DHT, który działa o wiele silniej, aniżeli związek macierzysty.

Według “pierwotnej koncepcji organizmu” DHT miał stymulować mieszki włosowe okolic intymnych. Okazało się jednak, że bardzo silnie oddziaływuje na mieszki włosowe skóry głowy, wobec czego włosy stają się cienkie, słabe, aż w końcu ostatecznie zanikają. Warto zaznaczyć, że łysienie androgenne dotyka nie tylko mężczyzn, ale i kobiety. Ponadto, inną przyczyną łysienia są choroby wynikające z procesów autoimmunologicznych i zapalnych, kiedy to nasze własne komórki obronnościowe poczynają atakować tkanki własne (przez pomyłkę), widząc w nich intruza, którego należy zniszczyć. Przeszczepy włosów dedykowane są osobom borykającym się z przerzedzeniem, cofnięciem linii czoła, zakolami oraz innymi typami łysienia.

Sky Clinic jest lidrem wśród medycznych placówek trudniących się transplantacją włosów. Jako jedni z nielicznych posiadamy stworzonego specjalnie do tego celu robota – ARTAS 9X, który dokładnie wykonuje wszystkie czynności zabiegowe. Metoda FUE jest najlepszą wypracowaną dotychczas techniką transplantacji włosów. Robot pracuje cały czas z jednakową wydajnością, nie męczy się, nie wymaga dodatkowego zasilania, dzięki czemu zabieg wykonany jest perfekcyjnie, a efekty pojawiają się od razu! Co więcej, posiadamy własny system symulacji – Pacjent wie jeszcze przed zabiegiem jak będzie wyglądać jego nowa fryzura i jakie będzie zagęszczenie włosów. Zabieg jest mało inwazyjny, a w trakcie przebiegu Klient odczuwa ciepło. Nasza wyszkolona kadra chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Materiał zewnętrzny

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej