Strona główna » Największe zalety manicure hybrydowego

Największe zalety manicure hybrydowego

przez Redakcja
manicure hybrydowy - lakiery

Manicure hybrydowy jest jedną z najczęściej wybieranych metod stylizacji paznokci. Ten sposób stylizacji cieszy się dużą popularnością pomimo dostępu do wielu innych rodzajów manicure. Warto przyjrzeć się nieco bliżej specyfice manicure hybrydowego i omówić największe zalety lakierów hybrydowych. Czy rzeczywiście ten rodzaj manicure daje najlepsze efekty?

Dla kogo manicure hybrydowy?

W zasadzie każda kobieta może pozwolić sobie na manicure hybrydowy. Nie ma co do tego przeciwwskazań. Szczególnie polecane jest to w przypadku kobiet, które szukają zabiegu dającego długotrwały efekt i nie lubią zbyt często zmieniać koloru paznokci. Manicure hybrydowy daje efekt, który może utrzymać się nawet przez 3 tygodnie. Ze względu na dbałość o stan paznokci najlepiej usunąć lakier po 2 tygodniach. Zbyt długie noszenie hybryd może skutkować przesuszaniem płytki paznokcia. Porównując hybrydy do innych lakierów, można stwierdzić, że nawet te 2 tygodnie są świetnym wynikiem, jeśli chodzi o trwałość.

Wybór manicure hybrydowego jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które walczą z nawykiem obgryzania paznokci. Lakiery hybrydowe po utwardzeniu tworzą bardzo wytrzymałą powłokę, która charakteryzuje się twardą strukturą. To skutecznie uniemożliwia obgryzanie paznokci i pozwala trwale pozbyć się wstydliwego problemu.

Jak przebiega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest zalecany osobom, które mają problem z nałożeniem tradycyjnego lakieru. Hybryda umożliwia wykonanie dużej ilości poprawek. Oczywiście do momentu utwardzenia lakieru pod lampą. Chcąc uniknąć zbyt wielu korekt, warto skorzystać z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego. Dużą zaletą lakierów hybrydowych jest szybki czas schnięcia. Lakiery hybrydowe są utwardzane pod specjalną lampą UV. Cały proces trwa zaledwie 120 sekund. To zdecydowanie krócej aniżeli w przypadku klasycznych lakierów. Po upływie 2 minut lakier hybrydowy uzyskuje największy stopień twardości.

Jakie możliwości dają lakiery hybrydowe?

Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest ich różnorodność. Produkty te oferują paletę barw nieporównywalnie większą aniżeli klasyczne lakiery. Z jednej strony generuje to problem z wyborem idealnego koloru, a z drugiej daje nieograniczone możliwości doboru lakieru do konkretnej stylizacji.

Poza dużą paletą barw lakiery hybrydowe zachwycają naturalnym wyglądem. Nie ma w nich ani odrobiny sztuczności. To kolejna cecha, która odróżnia je od lakierów żelowych i tipsów. Atutem lakierów hybrydowych jest trwałość tych kosmetyków. Nie mają one tendencji do zasychania w butelce, co znacznie zwiększa ich wydajność, a to z kolei generuje realne oszczędności.

Manicure hybrydowy gwarantuje długotrwały i naturalny efekt. Wykonując zabieg, warto korzystać wyłącznie z dobrej jakości kosmetyków. Ważne jest także zastosowanie odpowiedniej bazy i topu. Połączenie tych elementów zapewni najlepszy efekt zabiegu.

fot. materiały prasowe

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej