Strona główna » Zabieg rekonstrukcji brwi w zasięgu Twojej ręki!

Zabieg rekonstrukcji brwi w zasięgu Twojej ręki!

przez Redakcja

Ostatnio na rynku pojawiła się nowość, jaką jest zabieg rekonstrukcji brwi. Usługę geometrii (architektury) oraz rekonstrukcji brwi z elementami ich przedłużania i zagęszczania można znaleźć już w ofercie salonów kosmetycznych i stylistów współpracujących z Noble Lashes.

Oczy są lustrem duszy. Zabieg stylizacji rzęs potrafi wydobyć prawdziwe piękno oczu dzięki prawidłowemu ich wymodelowaniu. Jednak tak samo jak lustro potrzebuje odpowiedniej ramy, tak oczy potrzebują ramy w postaci brwi. Bez brwi twarz traci prawidłowe proporcje oraz kształty. Oprócz funkcji estetycznej brwi pełnią również funkcję fizjologiczną tworząc wraz z rzęsami barierę ochronną oczu.

Obecnie praktycznie w każdym gabinecie kosmetycznym dostępna jest usługa regulacji brwi i henna. Często oferta dotycząca brwi na tym się kończy, a zabieg ten jest traktowany po macoszemu. Większość kosmetyczek wykonuje hennę i regulację intuicyjnie, bez odpowiedniego przeszkolenia z zakresu geometrii oraz koloryzacji brwi. W efekcie klientka najczęściej wychodzi z salonu w najlepszym wypadku z prawidłowo wykonaną regulacją oraz zafarbowanymi brwiami. Najczęściej jednak dobrany kształt brwi pozostawia dużo do życzenia, a zabieg nie pozwala na cieszenie się z efektu dłużej niż 1­2 dni. Nie ma mowy także o jakimkolwiek zamaskowaniu ubytków włosków czy blizn.

Warto wspomnieć że oprócz tak popularnej w gabinetach kosmetycznych usługi henny brwi, możemy klientkom zaproponować również kilka innych zabiegów. Poniższa tabela przedstawia rodzaje zabiegów na brwiach oraz ich wady i zalety z punktu widzenia klientek.

Jak widzimy zabieg rekonstrukcji brwi z użyciem sztucznych włosków jest najtrwalszą (za wyjątkiem makijażu permanentnego) metodą stylizacji brwi. Po zabiegu klientka może cieszyć się efektem idealnych brwi do dwóch tygodni.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w tej dziedzinie instruktorki Noble Lashes mogą obecnie zaproponować najwyższej jakości usługi oraz szkolenia z zakresu architektury oraz rekonstrukcji brwi, a firma Noble Lashes wprowadziła do swojej stałej oferty produkty niezbędne do wykonywania tego rodzaju zabiegów. Na szkoleniach kursantki poznają historię brwi, ich rolę, zasady prawidłowego budowania odpowiedniego kształtu brwi, doboru kształtu brwi do poszczególnych typów twarzy, kolorystykę, zasady trwałego farbowania brwi oraz wiele innych aspektów dotyczących tej ważnej części twarzy. Oprócz tego, w części praktycznej każda z kursantek przejdzie trening manualny z prawidłowej aplikacji włosków sztucznych oraz opracuje poszczególne etapy zabiegu na modelce.

Szkolenie z geometrii i rekonstrukcji brwi u instruktorek Noble Lashes jest kompletnym kursem po którym kursantka będzie mogła wykonywać zabiegi w pełni świadomie dobierając odpowiedni kształt i kolor brwi do każdego typu urody i kształtu twarzy klientki. Cena zabiegu w salonie kształtuje się (w zależności od regionu i statusu salonu) na poziomie 70­150 zł. Zabieg może wykonywać zarówno osoba przeszkolona z zakresu przedłużania rzęs jak i kosmetyczka nie mająca nic wspólnego ze stylizacją rzęs. Wystarczy odpowiednie przeszkolenie i trochę praktyki aby nasze kursantki tworzyły piękną ramę dla oczu swoich klientek.

Dla przyszłej stylistki brwi inwestycja w szkolenie oraz produkty niezbędne do rozpoczęcia wykonywania zabiegów będą kroplą w morzu możliwości jakie daje szkolenie. Przy odpowiednio przeprowadzonej akcji marketingowej usługa na stałe zawita w ofercie wielu salonów a gro zadowolonych klientek będzie dawać satysfakcję z pracy każdej kosmetyczce i stylistce. Do wykonywania zabiegów oprócz standardowych materiałów i narzędzi jest używany klej do przedłużania brwi oraz sztuczne włoski. Klej Noble Brow został przetestowany dermatologicznie i jest specjalnie przeznaczony do wykonywania zabiegu. Sztuczne włoski są dostępne w kilku najbardziej popularnych kolorach, a jedna paletka brwi wystarczy na wykonanie wielu zabiegów. Oprócz tego w ofercie firmy są dostępne pozostałe materiały niezbędne do przeprowadzenia zabiegów rekonstrukcji brwi.

Jak wygląda zabieg rekonstrukcji brwi możecie zobaczyć oglądając film.

Autor
Instruktor Noble Lashes Nadia Poliszczuk

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej