Strona główna » AIR DE-TOXIN INSTRUMENT – odchudzający i modelujący sylwetkę masaż uciskowy

AIR DE-TOXIN INSTRUMENT – odchudzający i modelujący sylwetkę masaż uciskowy

przez Redakcja

Na rynku kosmetycznym obecnie dostępnych jest mnóstwo urządzeń kosmetycznych mających na celu wymodelowanie sylwetki. Jednym z nich jest Air de-toxin instrument, urządzenie wykorzystujące zjawisko presoterapii, czyli masażu uciskowego. Masaż znany jest również pod nazwą kompresoterapii lub masażu sekwencyjnego. Wykonywany jest za pomocą specjalnych mankietów uciskowych, podzielonych na kilka komór. Pod wpływem kompresora wbudowanego w bazę urządzenia wytwarzane jest odpowiednie ciśnienie. Zmiana ciśnienia w każdej z komór powoduje ucisk kolejnych części ciała, zachowując kierunek przepływu limfy w naczyniach chłonnych.

AIR DE-TOXIN INSTRUMENT ? odchudzający i modelujący sylwetkę masaż uciskowy

Dzięki masażowi podciśnieniowemu oddziałujemy na skórę oraz podskórną tkankę łączną. Stymulujemy w ten sposób unaczynienie zwiększając cyrkulację krwi. Eliminowane zostają toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii, usuwany jest nadmiar wody z organizmu objawiający się bólem i opuchnięciem nóg, obrzękami oraz powstawaniem cellulitu wodnego. Oprócz tego masaż uciskowy przywraca prawidłowy metabolizm oraz przepływ chłonki w naczyniach limfatycznych, pomaga zwalczyć cellulit poprzez rozbijanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, polecany jest dla kobiet po porodzie. Może być stosowany na blizny pooperacyjne, po poparzeniach, w różnorakich bólach kręgosłupa. Masaż uciskowy zalecany jest także jako profilaktyka zapobiegania powstawania żylaków i zakrzepicy żylnej. Kompresoterapia pomaga ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę.

AIR DE-TOXIN INSTRUMENT ? odchudzający i modelujący sylwetkę masaż uciskowy

Urządzenie posiada 3 opcje zabiegowe, pierwsza polega na przepływie powietrza od nóg w stronę serca, druga od serca w stronę stóp, trzecia polega na pompowaniu powietrza jednocześnie we wszystkich komorach. Air de-toxin instrument umożliwia nam regulację czasu tzw. Press time- czyli czas przez jaki komory są pompowane, im dłużej do komory wtłaczane jest powietrze, tym większy ucisk wywieramy na tkankę. Po serii zabiegów organizm zostaje oczyszczony z toksyn, zbędnych produktów przemiany materii, oraz nadmiaru wody, powodującej obrzęki. Klient po zabiegu jest bardziej ożywiony, wypoczęty, i ma dobre samopoczucie.

Zabieg wykonuje się co 2 dzień, przed zabiegiem należy wypić szklankę wody.
Kombinezon składa się z 7 elementów, które zakłada się na ręce, talię nogi i stopy.

AIR DE-TOXIN INSTRUMENT ? odchudzający i modelujący sylwetkę masaż uciskowy

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej