Strona główna » Co charakteryzuje numerologiczną siódemkę?

Co charakteryzuje numerologiczną siódemkę?

przez Redakcja
Co charakteryzuje numerologiczną siódemkę?

W numerologii każdej liczbie przypisane jest określone znaczenie oraz określony ładunek energetyczny. Z analizy naszego indywidualnego portretu psychologicznego możemy dowiedzieć się wielu istotnych rzeczy, dotyczących różnych sfer naszego życia. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej numerologicznym siódemkom.

Jak obliczyć swoją główną wibrację?

W portrecie numerologicznym data naszego urodzenia odgrywa bardzo istotną rolę. Możemy na jej podstawie określić naszą główną wibrację, czyli liczbę, która nas określa. Jak to zrobić? Wystarczy zsumować ze sobą wszystkie cyfry występujące w naszej dacie urodzenia, a następnie, raz jeszcze dodać do siebie cyfry z wyniku. Przykładowo, jeśli dana osoba urodziła się 26.04.1984 r. to należy zsumować: 2+6+4+1+9+8+4. Otrzymamy wtedy wynik 34, którego poszczególne cyfry także dodajemy do siebie: 3+4, otrzymując cyfrę 7.

Oznacza to, że osoba urodzona w podanej wyżej dacie jest numerologiczną siódemką. Należy też pamiętać, że jeśli w wyniku otrzymamy liczbę 11, 22 lub 33 nie należy ich dalej rozkładać ani sumować. Te wyjątkowe liczby znane są bowiem jako liczby mistrzowskie. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej naszej siódemce.

Numerologia: 7, czyli skłonny do samotności intelektualista

Osoby, których wibrację główną stanowi siódemka dążą w życiu do wiedzy oraz mądrości duchowej i nie ustają w poszukiwaniu ostatecznej prawdy. Numerologia 7 jest też pełna mistycyzmu oraz tajemniczości, co tworzy wokół niej jedyną w swoim rodzaju aurę. Ludzie, których życiowa ścieżka ma numer siedem są z reguły analityczni oraz rozsądni i mają skłonności do spędzania czasu w samotności, kiedy to mogą w spokoju oddać się introspekcji.

Z uwagi na swój indywidualizm oraz zamiłowanie do trzymania się na uboczu, siódemkom może być niekiedy trudno utrzymywać bliskie relacje z otaczającymi ich ludźmi. Dla wibracja głównej o numerze siedem charakterystyczna jest też wysoka intuicja oraz zdolność niesienia pomocy innym, zwłaszcza na poziomie duchowym oraz emocjonalnym. Ludzie na drodze życia numer 7 często odnoszą sukces w biznesie oraz nauce.

Numerologia: 7, 5 a może 22? Zagłęb się w niesamowity świat liczb i poznaj siebie

Poznanie charakterystyki swojej głównej wibracji może okazać się pomocne w wielu dziedzinach życia. Bez względu na to, czy poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z karierą, życiem uczuciowym czy też zdrowiem – obliczenie i poznanie swojej wibracji głównej pozwoli na dogłębną interpretację spotykających Cię zdarzeń w kontekście Twoich indywidualnych cech charakteru. Warto również poznać inne narzędzia numerologiczne, takie jak wibracje imion oraz nazwisk czy też horoskop numeryczny. Niezwykle fascynujące są ponadto sesje czytania kronik Akaszy.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej