Strona główna » Krótkie rzęsy? To nie problem. Sprawdź, jak pomóc włoskom rosnąć.

Krótkie rzęsy? To nie problem. Sprawdź, jak pomóc włoskom rosnąć.

przez Redakcja

Od zawsze miałam krótkie rzęsy. To cecha genetyczna, nic już na to nie poradzę. Często przedłużałam rzęsy i zniszczyłam swoje własne. Wyrwałam rzęsy przez odklejanie sztucznych, moje już nie odrosną. Zażywam sporo leków, nie mam szans na długie i gęste rzęsy.

Te i inne mity powtarzane wielokrotnie zaszkodziły już niejednej kobiecie. Panie przestały już po prostu szukać sposobu na to, jak zadbać o włoski i przyspieszyć ich wzrost. Tymczasem jest to bardzo proste i łatwe, wystarczy sięgnąć po odpowiedni produkt, aby je na nowo wzmocnić i odbudować.

Rzęsy swoją siłę czepią z cebulek – to w ich wnętrzu skrywa się cała moc i piękno małej rzęsy. Cebulka to jakby „sens istnienia rzęsy” – jej korzeń, bez którego włosek umiera, słabnie i wypada. Dlatego najistotniejszą rzeczą podczas odżywiania rzęs jest wzmocnienie właśnie tej części, której nie widać, a która jest podporą całej rzęsy.

Jeszcze do niedawna kuracja wzmacniająca cebulki rzęs byłą niemożliwa. Dziś rynek podbija kosmetyk stworzony w wyłącznie dla rzęs i w trosce o ich zdrowie. Odżywka do rzęs – bo o niej mowa – jest remedium na wszystkie, nawet najbardziej złożone problemy małych włosków.

Odżywka do rzęs to ciekły produkt wyposażony w maleńki pędzelek – do złudzenia przypomina ona eye-liner, tyle że jest bezbarwna. Nakłada się ją tuż za linią rzęs i daje czas, by wsiąkła w skórę i wniknęła do wnętrza cebulek. Odżywka do rzęs działa u źródła, czyli odżywia, wzmacnia i pielęgnuje cebulkę, dzięki czemu wydłuża się również faza wzrostu rzęs. To zaś sprawia, że małe włoski mają więcej czasu na to, by urosnąć i wzmocnić się. Odżywka do rzęs jest w stanie pobudzić do pracy również uśpione cebulki – dzięki temu rzęsy zagęszczają się i jest ich znacznie więcej wzdłuż całej linii oka. Odżywka do rzęs zyskała już rzesze zwolenniczek, ponieważ jej działanie jest spektakularne: nawet te kobiety, które od zawsze miały krótkie lub cienkie włoski mogą pochwalić się zachwycającym wachlarzem pięknych, zdrowych i długich do nieba rzęs. Jej aplikacja nie jest skomplikowana, a dobra odżywka do rzęs sprawi, że po niespełna miesiącu włoski będą tryskały zdrowiem. Nie bez przyczyny odżywka do rzęs jest określana jako “rzęsy w butelce”.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej