Strona główna » Lamprobe – zamykanie naczynek

Lamprobe – zamykanie naczynek

przez Redakcja

 Lamprobe – nowa, skuteczna metoda zamykania naczynek

Czy możliwe jest szybkie pozbycie się tzw. ?pajączków?, cechujących cerę naczynkową? Czy istnieje sposób na skuteczne i bezinwazyjne likwidowanie skórnych nieprawidłowości? Tak! To wszystko i więcej oferuje innowacyjne urządzenie Lamprobe.

Czym jest Lamprobe?

Pod tą nazwą kryje się wyjątkowo skuteczne urządzenie do zamykania naczynek i usuwania wielu skórnych nieprawidłowości. Lamprobe wykorzystuje technologię fal radiowych do bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów, dających zaskakująco szybkie rezultaty. Zabiegi odbywają się bez wkłuwania igły, trwają zaledwie po kilka sekund i nie wymagają znieczulenia.

Jaki jest zakres pracy urządzenia?

Lamprobe – Radiotermoliza zmian skórnych, bezinwazyjna mikrochirurgia.

Urządzenie stosowane jest m.in. w przypadku:

  • zamykania naczynek krwionośnych, małych teleangiektazji (tzw. pajęczynek)
  • zamykania Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate)
  • naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana)
  • usuwania włókniaków
  • usuwania prosaków
  • kaszaków, żółtaka (Xanthelasma)
  • osuszania ropnych krostek trądzikowych
  • odblokowania porów

Dlaczego warto wybrać tę metodę?

Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać właśnie z usług na Lamprobe. Przede wszystkim urządzenie daje minimum dyskomfortu, a krótkie, bezpieczne zabiegi bez wkłuwania igły przynoszą efekt już po pierwszym zabiegu. Metoda charakteryzuje się wysoką precyzją, a jej skuteczność powoduje, że do osiągnięcia optymalnych rezultatów często wystarczy tylko jeden zabieg.

Technologia doceniona za granicą

Lamprobe zaskarbiło sobie ogromne zaufanie wśród lekarzy i kosmetyczek na świecie. Urządzenie jest produkowane w USA, gdzie stało się prawdziwym hitem i szybko zdobyło zainteresowanie specjalistów w innych krajach. Dziś metoda ta osiągalna jest również w Polsce i na jej wprowadzenie decyduje się coraz więcej gabinetów.

http://www.abacosun.pl

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej