Strona główna » Mini lakiery BAMBINI

Mini lakiery BAMBINI

przez Redakcja

Mini lakiery BAMBINI – mała rzecz, a cieszy!

60 odcieni tryskających barwą energią. Nowe mini lakiery w bardzo zróżnicowanej kolorystyce: od “frenczy” przez czerwienie, błękity, zielenie, do zwariowanych letnich odcieni.

Sprawdzona formuła lakieru zadba o atrakcyjny wygląd paznokci nie powodując osłabienia płytek. Gładka, aksamitna konsystencja z doskonałymi własnościami aplikacyjnymi. 60 lakierów w nowej buteleczce.

Lakiery BAMBINI - Vipera Cosmetic

Lakier “BAMBINI” to doskonała propozycja dla kobiet, które cenią zróżnicowanie kolorystyczne w swoich zasobach lakierowych, a jednocześnie nie chcą marnować produktu. Pojemność buteleczki pozwala wykorzystać go do końca w rozsądnym czasie.

Jest to także doskonała propozycja dla Pań dbających o wizerunek swoich dłoni także podczas podróży służbowych czy urlopów.

“BAMBINI” zajmuje mało miejsca, dzięki czemu można zabrać ze sobą kilka kolorów i malować paznokcie na różne odcienie ? pasujące do stroju, pogody czy samopoczucia. Dbając o kondycję paznokci Klientek, które często je malują, produkt nie zawiera chemikaliów przyśpieszających degradację paznokci: toluenu, ftalanu dwubutylu, aldehydu.

Vipera Cosmetics
Pojemność: 4,5 ml
Cena: 4,5 zł

Lakiery BAMBINI - Vipera Cosmetic

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej