Strona główna » Portal randkowy dla seniorów – 4 najważniejsze porady przy zakładaniu profilu

Portal randkowy dla seniorów – 4 najważniejsze porady przy zakładaniu profilu

przez Redakcja
Portal randkowy dla seniorów

W ostatnich latach popularne stało się szukanie partnera w Internecie. Jak się okazuje, nie dotyczy to tylko młodych osób. Coraz częściej konta na portalach randkowych zakładają też seniorzy. Jeśli jesteś jednym z nich, to ten artykuł może okazać się dla Ciebie pomocny. Przedstawimy w nim 4 kluczowe rady, które ułatwią Ci randkowanie online.

1. Wybierz odpowiedni portal randkowy

W sieci znajdziemy szeroki wybór różnego rodzaju portali czy aplikacji randkowych. Przy wyborze jednego z nich przede wszystkim zwróć uwagę na ilość aktywnych użytkowników. Im więcej osób jest na danym portalu, tym większy masz wybór, a co za tym idzie, zwiększa się Twoja szansa na znalezienie kogoś odpowiedniego. 

Dobrym wyborem będzie też portal dedykowany dla konkretnej grupy odbiorców, na przykład portal randkowy dla seniorów. Charakteryzuje go intuicyjna rejestracja i minimalistyczna strona główna, przez co bez problemu i szybko nauczysz się go obsługiwać.  

2. Zarejestruj się – login i hasło

Gdy wybierzesz już portal randkowy, przejdź do formularza rejestracji. Uzupełnij go swoimi podstawowymi danymi. Pamiętaj, aby stworzyć łatwy do zapamiętania login i bezpieczne hasło, najlepiej aby zawierało wielkie i małe litery oraz cyfry. Zapamiętaj te dane, ponieważ login i hasło będą Ci potrzebne do logowania się na portal.

3. Stwórz opis profilu

Na większości portali randkowych po założeniu konta kolejnym krokiem jest uzupełnienie profilu opisem. Jest to swego rodzaju wizytówka, która przedstawia Cię innym użytkownikom. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przy jego tworzeniu:

  • Bądź sobą – jeśli szukasz partnera do poważnego związku, to powinieneś być autentyczny i nikogo nie udawać. Dlatego Twój opis powinien być szczery i nieprzekoloryzowany.
  • Wyróżnij się – przy wyborze osoby, z którą chcą nawiązać kontakt, użytkownicy czytają wiele opisów. Istnieje duża szansa, że jeśli Twój opis będzie ciekawy, to wyróżnisz się na tle innych i ktoś nawiąże kontakt właśnie z Tobą! Możesz dodać do niego Twój ulubiony cytat lub motto życiowe. Bądź kreatywny!
  • Nie pisz za dużo – dobry opis można podsumować słowami: krótko, zwięźle i na temat. Nie rozpisuj się za bardzo. Zaciekaw drugiego użytkownika sobą, zamiast od razu zdradzać mu wszystko na swój temat.

4. Dodaj swoje zdjęcie 

Zaraz po opisie jest to drugi najważniejszy element profilu. Oczywiście zdjęcie nie jest wymagane, więc tylko od Ciebie zależy, czy je zamieścisz. Pamiętaj jednak, że użytkownicy portali randkowych chętniej nawiązują znajomości z osobami, których profile zawierają zdjęcia. W końcu lepiej łatwiej nawiązać z kimś relację, jeśli wiemy, jak dana osoba wygląda.

Jeśli zdecydujesz się na zamieszczenie zdjęcia, to powinno być ono w miarę aktualne. Pamiętaj też, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, więc warto dodać zdjęcie, na którym jesteś uśmiechnięty lub masz pogodną minę.

Podsumowanie

Jak widzisz, zakładanie profilu na portalu randkowym nie jest trudne. Jeśli skorzystasz z powyższych rad, bez problemu będziesz mógł zostać użytkownikiem tego typu strony, co da Ci możliwość poznania wielu osób w Internecie, a być może nawet znalezienia swojej drugiej połówki.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej