Strona główna » Skuteczny sposób na bezoperacyjną korektę i powiększenie piersi

Skuteczny sposób na bezoperacyjną korektę i powiększenie piersi

przez Redakcja

Phytonia Bust Firming Serum okrzyknięty przez Polki najskuteczniejszym preparatem ujędrniającym i powiększającym piersi.

Dlaczego Phytonia Bust Firming Serum jest takie skuteczne?

Phytonia Bust Firming Serum to pierwszy na świecie produkt, który w swoim składzie zawiera aż 30% wysoko skondensowanego Fito-Estrogenu. Do produkcji Phytonia Bust Firming Serum zastosowano najwyżej zaawansowaną technologię, wykorzystując nową generację nośników NLC. NLC są to maleńkie nanokapsułki, stosowane celem transportowania aktywnych składników do najgłębszych partii skóry. Aktywne składniki i substancje odżywcze zamknięte w nanokapsułkach działają na cztery warstwy, przedostają się aż do tkanki podskórnej, gdzie się osadzają i stopniowo uwalniają. Dzięki temu działają znacznie dłużej i dogłębniej, dając lepsze i szybsze efekty.

Phytonia bust firming serum

Skuteczność Phytonia Bust Firming Serum  została potwierdzona na licznej grupie kobiet w różnym wieku, z różnymi problemami piersi.

Piersi rosną w okresie dojrzewania płciowego, między 13 a 16 rokiem życia, podczas tego procesu dziewczęcy organizm produkuje estrogeny te natomiast odpowiedzialne są za wielkość biustu im niższy poziom estrogenów tym mniejsze będą Twoje piersi. Jeśli nie masz jeszcze 16 lat, nie martw się wielkością swojego biustu. Jeśli masz już ponad 16 lat, a Twoje piersi są tak male, że ich zarysu nawet nie widać, przyczyną tego może być niedobór estrogenów, aby wspomóc porost swoich piersi powinnaś zastosować Phytonia Bust Firming serum zawarte w nim wysokie stężenie fitoestrogenów dogłębnie spenetrują i uaktywnią receptory estrogenów w piersiach. Efekt nabrzmienia widoczny jest natychmiast, a w ciągu kilku tygodni następuje etap wzrostu piersi i trwa do momentu uzyskania pożądanego efektu. Biust średnio powiększa się od 2 do 3 rozmiarów.

Masz 20-35 lat

Zwykle wtedy rodzisz dzieci, a wygląd piersi najbardziej się zmienia. W ciąży i tuż po porodzie, twój organizm wytwarza więcej estrogenów i progesteronu oraz prolaktyny (hormonu odpowiadającego za produkcję mleka). W efekcie w piersiach przybywa tkanki gruczołowej i tłuszczowej. Rozwój piersi dopełnia się po porodzie, w czasie laktacji i karmienia wówczas Twoje piersi ?rosną? na jakiś czas jeszcze bardziej, bo dodatkowo są obciążone pokarmem. Ten balast sprawia, że skóra piersi mocno się rozciąga i rzadko wraca do dawnej postaci. Im więcej masz pokarmu i dłużej karmisz, tym pierś się bardziej rozciąga. Phytonia bust firming serum zostało przetestowane na kobietach, które rodziły i karmiły piersią ? efekty były zaskakujące. Preparat ma w swoim składzie liczne substancje regenerujące i odbudowujące tkanki, rozszerza naczynia krwionośne, dotlenia i odżywia dogłębnie piersi. Uelastycznia, napina skórę i wyrównuje jej koloryt.

Po przekroczeniu magicznej trzydziestki nadchodzi dla skóry moment prawdy. Słabnie wytwarzanie kolagenu i elastyny w skórze, które ponoszą pełną odpowiedzialność za jej sprężystość i elastyczność. W normalnej zdrowej skórze struktury to ulegają ciągłemu rozkładowi i regeneracji. Stosunkowo wcześnie, bo już po 25-30 roku życia, procesy te stają się coraz bardziej podatne na zakłócenia i z czasem rozkład zaczyna przeważać nad tworzeniem. W efekcie skóra traci elastyczność tworząc zmarszczki i fałdy wówczas twarz, szyja, a przede wszystkim biust tracą jędrność i wiotczeją.?Nie lekceważ swojego biustu stosując Phytonia bust firming serum bez większych wysiłków poprawisz wygląd swoich piersi staną się one pełniejsze, jędrniejsze ich skóra wygładzi się, a koloryt wyrówna i będziesz jeszcze przez długi czas cieszyć się pięknym, jędrnym biustem.

Phytonia bust firming serum

Masz 40-50 lat

W tym okresie u większości kobiet następuje tzw. Menopauza to termin określający samoistne zatrzymanie miesiączkowania, po którym wystąpił okres przynajmniej roku bez kolejnych krwawień co miesięcznych. Inaczej jest to moment wystąpienia ostatniej miesiączki w życiu kobiety. Klimakterium to okres kilku lat przed i kilku lat po menopauzie, obejmujący wszystkie zmiany w fizjologii cyklu miesięcznego, samopoczuciu i organizmie kobiety wówczas zachodzących. Po ukończeniu czterdziestki w ciele kobiety rozpoczynają się drastyczne zmiany- następuje proces starzenia się jajników, które produkują coraz mniej hormonów. To właśnie niedobór estrogenów jest jedną z przyczyn pojawienia się wyraźnych cech starzenia się skóry. Zawartość kolagenu znacznie się zmniejsza. Ubywa także elastyny, skóra traci wodę, staje się cieńsza i następuje jej wiotczenie.?Wiele kobiet już w okresie premenopauzalnym rozpoczyna pod kontrolą lekarza hormonalną terapię zastępczą (HTZ). Dla pań, które nie mogą przyjmować estrogenów (np. z powodu zmian zakrzepowych lub zagrożenia nowotworem sutka) alternatywnym rozwiązaniem są hormony podawane przez skórę np: w formie plastrów lub kosmetyków. W produkcji kosmetyków zaczęto wykorzystywać bezcenne działanie hormonów roślinnych, zwanych fitohormonami, które są całkowicie bezpieczne w użyciu. Takim właśnie kosmetykiem, który w swoim składzie ma aż 30% wysoko skoncentrowany Fitoestrogen – roślinny odpowiednik żeńskiego hormonu estrogenu jest Phytonia Bust Firming Serum. Poza tym najnowsze badanie dowodzą iż przyjmowanie syntetycznych estrogenów przez długi czas wyraźnie zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworu piersi. Dlatego też coraz częściej zapisuje się pacjentkom preparaty zawierające roślinne fitoestrogeny.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej