Strona główna » Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

przez Redakcja

Jeśli dostałaś dofinansowanie na otwarcie gabinetu kosmetycznego ? skorzystaj z oferty firmy ACTIV jak Pani Małgorzata

wyposażenie gabinetu, salonu kosmetycznego

Bohaterką naszego artykułu jest Pani Małgorzata, która rok temu postanowiła otworzyć gabinet kosmetyczny. Przez wiele lat pracowała w innych gabinetach, gdzie sukcesywnie zdobywała doświadczenie. Pani Gosia usłyszała o możliwości dofinansowania swojego przedsięwzięcia przez Urząd Pracy. Złożyła tam wszystkie potrzebne dokumenty, kolejnym krokiem było przygotowanie Business Planu. Pani Gosia w tym celu postanowiła sprawdzić oferty różnych firm kosmetycznych zaopatrujących gabinety kosmetyczne i salony SPA. Rozesłała drogą mailową prośby o przygotowanie dla niej pełnej oferty cenowej. Jeden z takich maili trafił do firmy ACTIV. W ciągu kilku dni konsultant przygotował specjalną ofertę cenową i drogą mailową odesłał do Pani Małgorzaty. I ta właśnie oferta okazała się najlepsza i najkorzystniejsza. Następnego dnia nowa klientka ACTIV zadzwoniła do firmy i umówiła się na spotkanie w firmie w celu obejrzenia wszystkich produktów, wśród nich fotela kosmetycznego FABIO oraz MILANO, kombajnu kosmetycznego 17w1, frezarki, parafiniarki, myjki ultradźwiękowej, lampy lupy, taboretu kosmetycznego, biurka, stolików, kosmetyków, i innych produktów, w tym tych najdrobniejszych typu cążki, pilniki, pęsety.

Pani Gosia była zdecydowana na zakup tych wszystkich artykułów, czekała tylko na decyzję Urzędu Pracy, po kliku tygodniach okazało się, że Urząd nie może przeznaczyć na jej działalność kwoty, którą przedstawiła w business planie. Jest ona mniejsza o kilkaset złotych. Pani Małgorzata zgłosiła się do firmy ACTIV z tym problemem i poinformowała, że będzie musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Dodatkowo okazało się, że niektóre ceny sprzętu uległy zmianie od kiedy pani Gosia złożyła business plan do momentu jego zaakceptowania. Klientka przekonała się, że firma jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o tego typu transakcje i znalazła sposób aby jej pomóc.

Cała transakcja ostatecznie doszła do skutku. Pani Małgorzata zakupiła wszystko co sobie zaplanowała, od pół roku jej gabinet przyjmuje wiele klientek dziennie i daje konkretne zyski, na tyle duże, że Pani Małgorzata może pozwolić sobie na wakacje. Dodatkowo planuje dokupić kilka urządzeń aby rozszerzyć asortyment gabinetu i powiększyć go o jedno stanowisko zabiegowe.

sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Firma ACTIV oferuje Państwu szeroki zakres asortymentu, ciekawe oferty cenowe, szybką, miłą i fachową obsługę, porady kosmetyczne i doradztwo w wyborze sprzętu. Dodatkowo firma przeprowadza profesjonalne szkolenia kosmetyczne dla osób wykwalifikowanych , lub dopiero uczących się zwodu.

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Zobacz także

1 - komentarzy

Patka 7 października 2022 - 11:53

Jeśli mogę coś doradzić to oczyszczacz powietrza. Wydaje się że nie jest to produkt pierwszej potrzeby, ale on bardzo pomaga oczyścić powietrze z zapachów różnych przyjemnych bądź mniej typu aceton, pyłków przy frezowaniu paznokci się tyle tego unosi. Jak się tyle godzin spędza w salonie to głowa od tego wszystkiego może boleć, a oczyszczacz zapobiega.

Reply

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej