Strona główna » Ciesz się długimi rzęsami!

Ciesz się długimi rzęsami!

przez Redakcja

Która z nas nie marzy o długich i gęstych rzęsach, które gwarantują zalotne spojrzenie? Nie każdą z nas obdarzyła takimi matka natura. Dzięki przedłużaniu metodą 1:1 posiadanie ich jest możliwe, bez konieczności przyklejania sztucznych rzęs. To sposób na podkreślenie oczu bez użycia nawet grama makijażu.

Na czym to polega?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejaniu do każdej naszej rzęsy pojedynczych rzęs syntetycznych. Mogą być używane też te z dodatkiem jedwabiu oraz naturalne, wykonane z włosia norki syberyjskiej. Doklejane rzęsy nie dotykają powieki, przyczepia się je w odległości około 1 mm od nasady oka. Do zabiegu potrzebny jest klej oraz specjalne cieniutkie szczypce. Przedłużanie rzęs trwa dosyć długo, nawet kilka godzin. Wykonuje się je w pozycji leżącej.

Czy ta metoda jest trwała?

Przedłużane rzęsy utrzymują się do 6 tygodni, jednak jest to okres aż do wypadnięcia ostatniej z nich. Jeżeli chcemy przez cały czas cieszyć się tak samo efektownymi rzęsami, to powinnyśmy je uzupełniać co 3 tygodnie.

A po zabiegu…

Niestety przedłużane rzęsy będą kosztowały nas kilku wyrzeczeń. Przez około 48 godzin unikamy basenu i gorących kąpieli. Musimy uważać na to, aby nie pocierać oka, nie przygniatać go w czasie snu. Nie stosujemy tłustych kosmetyków – osłabiają one działanie kleju. Nie wskazane jest używanie zalotki. Jeżeli chodzi o makijaż, możemy zupełnie zrezygnować z tuszu do rzęs, ponieważ będą one długie i gęste. W przypadku gdy nie możesz się z nim rozstać, używaj tylko tych na bazie wody.

Jakie są przeciwwskazania?

Jeżeli mamy nadwrażliwe oczy nie powinnyśmy decydować się na przedłużanie rzęs. Klej będzie je tylko dodatkowo podrażniał. Przeciwwskazaniem są wszelkie choroby oczu, takie jak zapalenie spojówek, jego nadmierna suchość. Przeszkodą jest również łuszczyca. W przypadku, gdy mamy słabe rzęsy, ten zabieg może dodatkowo pogorszyć ich kondycję. Przedłużania rzęs nie poleca się alergikom.

Metoda 1:1 ma wiele zalet. Przede wszystkim rzęsy są po niej gęste, długie i podkręcone. Wyglądamy pięknie bez makijażu, a nasze spojrzenie jest stale podkreślone. Nie czekaj i umów się na zabieg! Możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu LadyTime.pl.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej