Strona główna » Dłonie mówią bardzo wiele

Dłonie mówią bardzo wiele

przez Redakcja
dłonie

Jest wiele takich osób, które pierwsze wrażenie o spotkanym właśnie człowieku wyrabiają sobie na podstawie wyglądu dłoni swojego nowego znajomego czy też rozmówcy. I nie chodzi tutaj o taki czy inny kształt dłoni, ale o to, jak są utrzymane i zadbane.

I rzeczywiście – dłonie potrafią bardzo dużo powiedzieć o każdej osobie, z którą mamy pierwszy raz do czynienia. Dotyczy to zarówno dłoni męskich, jak i kobiecych. O ile jednak mężczyźni mogą jedynie odpowiednio dbać o należytą czystość i higienę rąk i paznokci, o tyle niewiasty mogą swoje paznokcie przyozdabiać na szereg różnych i bardzo atrakcyjnych sposobów, poczynając od długości i kształtu płytki, a kończąc na prawie nieograniczonych możliwościach kolorowania ich za pomocą lakierów do paznokci.

Paznokcie mogą być piękne

Powstałe w wyniku takiej pracy paznokcie przypominają czasami małe dzieła sztuki i aż żal ogarnia nas na myśl, że… są to dzieła sztuki dosyć nietrwałe. Można jednak ich żywot sporo przedłużyć, używając dobrych lakierów znanych firm kosmetycznych, które na dodatek występują w znacznie większym wyborze i pozwalają na wiele indywidualnych pomysłów. Jeżeli wpiszemy do dowolnej wyszukiwarki internetowej nazwę i produkt jednej z takich firm, czyli, na przykład, hasło – lakiery maybeline, komputer szybko znajdzie odpowiednie strony, mimo że nazwa firmy wpisana jest małą literą i na dodatek zgubiliśmy po drodze jedno „l”. Wyszukiwarki internetowe są na szczęście tak zaprogramowane, że potrafią „domyślić” się, jakie są prawdziwe intencje szukającego i w tym konkretnym przypadku zaprezentują dokładnie te same strony, które pojawiłyby się gdyby hasło brzmiało – lakiery Maybelline.

Liczy się także trwałość

Dalej to już tylko kwestia wyboru, choć przy tak szerokiej palecie barw i odmian czasami trudno się zdecydować. A potem jeszcze odpowiednia praca przy każdym paznokciu po kolei i dzieło gotowe. Można spokojnie zapomnieć o takich zabiegach na jakiś czas. Dobry lakier powinien utrzymać się na paznokciu około tygodnia, a to w tym przypadku jest naprawdę sporo. Ręce wyglądają ładnie, paznokcie są błyszczące i mają zdrowy i zadbany wygląd. Czego trzeba więcej dla poprawy samopoczucia?

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej