Strona główna » Domowa depilacja światłem z Philips Lumea

Domowa depilacja światłem z Philips Lumea

przez Redakcja

Zadbane, gładkie nogi to atrybut kobiecości. Niestety każda z pań przyzna bez zastanowienia, że depilacja nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Jej efekty są krótkotrwałe, a po przeprowadzeniu zabiegu często pojawiają się krostki i podrażnienia. Kobiety wciąż szukają alternatyw dla tradycyjnego golenia nóg jednorazową maszynką.

Z pomocą przychodzi im Philips Lumea Prestige (https://www.philips.pl/c-m-pe/usuwanie-wlosow/lumea-ipl) urządzenie do depilacji światłem, zapewniające gładką skórę przez wiele tygodni.

Jak wygląda zabieg?

Urządzenie Lumea jest łatwe i bezpieczne w obsłudze. Zabieg rozpoczynamy od ustawienia energii odpowiedniej dla naszego odcienia skóry, korzystając z wbudowanego w urządzenie czujnika SmartSkin. Można wykonywać go na różnych częściach ciała, w zależności od preferencji. Ogromną zaletą jest czas, jaki trzeba poświęcić na przeprowadzenie zabiegu, gdyż usuwanie włosów na całym ciele można przeprowadzić w zaledwie 15 minut.

W pierwszej kolejności zaczynamy od usunięcia nadmiaru włosów w miejscu, które chcemy poddać działaniu urządzenia Lumea. Wybrany obszar depilujemy przy użyciu maszynki do golenia lub wosku. Następnie wybieramy ustawienia dla swojego odcienia skóry, tak jak już zostało wcześniej wspomniane. Okienko przykładamy do skóry pod kątem 90 stopni. Czekamy, aż włączy się wskaźnik gotowości do błysku i naciskamy przycisk do błysku. Powoli przesuwamy urządzenie po skórze, aplikując jednocześnie błyski. Powinno się unikać aplikowania więcej niż jednego błysku na to samo miejsce.

Dlaczego warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige?

Urządzenie jest dedykowane wszystkim tym kobietom, które chcą cieszyć się gładką, pozbawioną włosów skórą nawet przez 8 tygodni. Jest to niezwykle wygodne i komfortowe. Jego używanie przyczynia się do zmniejszenia ilości włosów nawet o 92% po zaledwie 3 zabiegach. Urządzenie posiada różne nasadki, które są odpowiednio wyprofilowane do poszczególnych partii ciała. Lampy nie trzeba wymieniać, można z niej korzystać nawet przez 20 lat. Czas trwania zabiegu na dolnych partiach nóg nie przekracza 10 minut, czyli trwa prawie tyle samo, co tradycyjne golenie nóg pod prysznicem. Jedynym minusem urządzenia jest to, że nie może być stosowane u pań posiadających jasny odcień włosów, jak również nie sprawdzi się u osób posiadających bardzo ciemną karnację.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej