Strona główna » Gwarancja bezpieczeństwa Twojego Maluszka!

Gwarancja bezpieczeństwa Twojego Maluszka!

przez Redakcja
Elektroniczna niania

Opiekowanie się małym dzieckiem wymaga naszej niepodzielnej uwagi. Gdy tylko spuszczamy oko z naszego berbecia, rodzi się strach, że w tym czasie coś może mu się stać. Nawet osoby ze „stażem” w byciu rodzicami mogą odczuwać ten niepokój, gdy zdecydują się na kolejną pociechę. Z myślą o tym problemie powstały nianie elektroniczne – urządzenia mające na celu monitorowanie sytuacji w pokoju dziecka na odległość, dzięki którym możesz mieć pewność, że nic złego się nie dzieje. Z początku przypominały one zabawki takie jak walkie-talkie – rodzice mogli tylko usłyszeć, czy niemowlę zaczęło płakać w swojej kołysce i udać się do jego pokoju by określić, z czym problem.

W czasach współczesnych powszechnie dostępne są wideo-nianie elektroniczne. Zgodnie z nazwą, są one wyposażone nie tylko w mikrofon, ale również w kamerę wideo, dzięki której możemy zobaczyć co dzieje się w pokoju dziecięcym. Niektóre modele są wyposażone również w czujnik temperatury otoczenia, dzięki któremu możemy mieć pewność, że uchylone okno w pokoju naszego maleństwa mu nie zaszkodzi.

Elektroniczna wideo-niania Xblitz Kinder

Dobrym przykładem takiej elektronicznej wideo-niani jest Xblitz Kinder. Te niewielkie, poręczne urządzenie w białej obudowie będzie stanowić idealnie dobrany element każdego pokoju dziecięcego.  Obraz wideo, dźwięk oraz temperatura otoczenia odbierane są przez nadajnik oraz przekazywane bezprzewodowo do odbiornika umieszczonego w innym pokoju, takim jak na przykład salon twojego domu. Z nianią elektroniczną Xblitz Kinder masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w pokoju twojej pociechy. Poza zasilaniem sieciowym, odbiornik może być też zasilany przez wbudowany akumulatorek, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie w twoim domu – obie części urządzenia mogą komunikować się ze sobą nawzajem w zasięgu sięgającym do 260 metrów w przestrzeni otwartej. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz zwrócić uwagę na inne, równie ważne sprawy, takie jak posprzątanie domu, ugotowanie obiadu czy chwila mocno zasłużonego odpoczynku, nie spuszczając przy tym oka ze swojego dziecka gdy śpi. Xblitz Kinder może, oczywiście, zostać też wykorzystany do opieki nad seniorami. Zapewnij bezpieczeństwo swoim bliskim, którzy potrzebują opieki.

Niania elektroniczna Xblitz Kinder posiada także funkcję dwustronnej komunikacji głosowej, dzięki której możesz mówić do swojego dziecka, a nie tylko je słyszeć. Gdy twoja pociecha się rozpłacze, możesz ją uspokoić dźwiękiem twojego głosu w czasie, gdy będziesz iść do jej pokoju. Gdy zaś twoje dziecko wyrośnie z kołyski, możesz z nim rozmawiać z użyciem nadajnika niani elektronicznej, na przykład wołając je by przyszło na obiad. Co więcej, Xblitz Kinder posiada 8 wbudowanych, pięknych melodii kołysanek, które z pewnością ukołyszą twoją pociechę do snu. Melodię można wybrać z użyciem odbiornika i nie musisz nawet być w pokoju twojego dziecka, by zmienić odtwarzany utwór.

Nianię elektroniczną Xblitz Kinder można nabyć na stronie producenta za 349,00 zł. To gwarancja bezpieczeństwa Twojego Maluszka!

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej