Strona główna » Nowe roże od Vipera Cosmetics

Nowe roże od Vipera Cosmetics

przez Redakcja

Vipera Cosmetics wprowadza na rynek nową kolekcję róży “City Fun”, opartą na dotychczasowych bestsellerach kolorystycznych firmy, uzupełnioną o 3 nowe odcienie.

Nowy zestaw to 10 kolorów o bardzo zróżnicowanych właściwościach. W kolekcji są zarówno odcienie matowe, jak i wysoce nasycone perłą, a także collage kolorystyczne w odcieniach brązu i różu.

Cienie Vipera Cosmetics

Dzięki kulistym drobinom zawartym w pudrze, produkt gładko się rozprowadza i pozostawia efekt długotrwałej delikatności i aksamitności. Bardzo dobre nasycenie kolorem gwarantuje  natychmiastowy i długotrwały efekt. Róż aplikowany do wykończenia makijażu nadaje twarzy niepowtarzalny charakter. Idealnie modeluje rysy, nadaje cerze świeżości, i otula ją subtelną mgiełką.

Produkt zamknięty jest w eleganckiej i nowoczesnej kasetce, z aplikatorem wewnątrz opakowania.

W kolekcji znajdują się zarówno kolory matowe jak i ze znaczną ilością perły, aby stosować wybrany odcień w zależności od potrzeby i upodobań.

Cena: 14,50 zł

cienie Vipera

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej