Start Kosmetyka Nowe roże od Vipera Cosmetics

Nowe roże od Vipera Cosmetics

przez Redakcja

Vipera Cosmetics wprowadza na rynek nową kolekcję róży “City Fun”, opartą na dotychczasowych bestsellerach kolorystycznych firmy, uzupełnioną o 3 nowe odcienie.

Nowy zestaw to 10 kolorów o bardzo zróżnicowanych właściwościach. W kolekcji są zarówno odcienie matowe, jak i wysoce nasycone perłą, a także collage kolorystyczne w odcieniach brązu i różu.

Cienie Vipera Cosmetics

Dzięki kulistym drobinom zawartym w pudrze, produkt gładko się rozprowadza i pozostawia efekt długotrwałej delikatności i aksamitności. Bardzo dobre nasycenie kolorem gwarantuje  natychmiastowy i długotrwały efekt. Róż aplikowany do wykończenia makijażu nadaje twarzy niepowtarzalny charakter. Idealnie modeluje rysy, nadaje cerze świeżości, i otula ją subtelną mgiełką.

Produkt zamknięty jest w eleganckiej i nowoczesnej kasetce, z aplikatorem wewnątrz opakowania.

W kolekcji znajdują się zarówno kolory matowe jak i ze znaczną ilością perły, aby stosować wybrany odcień w zależności od potrzeby i upodobań.

Cena: 14,50 zł

cienie Vipera

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej