Strona główna » Labioplastyka – co warto o niej wiedzieć?

Labioplastyka – co warto o niej wiedzieć?

przez Redakcja
Labioplastyka

Pomimo iż chirurgia plastyczna czy medycyna estetyczna są znane w Polsce od ponad 20 lat, wciąż niewiele mówi się o ginekologii estetycznej. Bez wątpienia jest to temat dużo bardziej intymny, co nie znany, że mało istotny. W poniższym tekście postaramy się wyjaśnić, czym jest labioplastyka, jakie są dla niej wskazania. Zapraszamy do lektury.

  • Czym jest ginekologia estetyczna?
  • Jakie są wskazania do korzystania z usług ginekologii estetycznej?
  • Czym jest labioplastyka?
  • Jak znaleźć klinikę wykonującą tego typu zabiegi?

Czym jest ginekologia estetyczna?

Zanim przejdziemy do tytułowej labioplastyki, warto wspomnieć pokrótce, czym jest ginekologia estetyczna.
W dużym uproszczeniu to dziedzina medycyny zajmująca się okolicą kobiecej pochwy. Pewne, pozornie drobne zmiany wywołane np. porodem mogą być u części pań przyczyną zmniejszenia satysfakcji z życia seksualnego.
Wychodząc naprzeciw ich potrzebom ginekologia estetyczna posiada pełen wachlarz zabiegów, dzięki którym panie mogą odzyskać dawną radość z życia erotycznego. Co ważne wiele z tych zabiegów nie wiąże się ze skomplikowaną ingerencją w okolicach intymnych i pozwala bardzo szybko zauważyć poprawę samopoczucia.

Jakie są wskazania do korzystania z usług ginekologii estetycznej?

Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż w części przypadków ginekologia estetyczna jest wręcz zalecana ze względów zdrowotnych. Lista zabiegów i wskazań dotyczy m.in., :

  • problemów z nietrzymaniem moczu,
  • nadmiernej suchości pochwy,
  • nadmiernej luźności pochwy,
  • przerostu warg sromowych,
  • kłopotów ze zrostami po nacięciu krocza.

Jak widać, problemy mogą być różne i nie należy ich bagatelizować. Oddając się w ręce profesjonalistów z kliniki zajmującej się tego typu zabiegami, możemy w krótkim czasie wrócić do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Czym jest labioplastyka?

Labioplastyka to zabieg w obrębie warg sromowych. W zależności od potrzeb i zaleceń wykonuje się plastykę zarówno większych, jak i mniejszych warg. Możliwe jest zarówno powiększenie warg, ich zmniejszenie oraz korekta kształtu. Celem labioplastyki jest taka korekta ewentualnych nieprawidłowości w budowie warg, aby po jego wykonaniu każda z pań odzyskała nie tylko satysfakcję z życia erotycznego, ale uniknęła kłopotliwych sytuacji na co dzień. Należy w tym miejscu dodać, iż wargi sromowe, choć powszechnie uważane za sferę bardzo intymną, ukrytą mogą być przyczyną nawracających podrażnień, chociażby podczas jazdy na rowerze. Labioplastyka to zabieg zazwyczaj trwający niespełna godzinę, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W wielu przypadkach pacjentka wraca do domu już następnego dnia po zabiegu.

Jak znaleźć klinikę wykonującą tego typu zabiegi?

Ze względu na dość intymny temat, pytanie wśród znajomych i koleżanek może być dla wielu pań zbyt krępujące. Jeśli tak właśnie jest z pomocą przychodzi Internet. Wpisując frazę typu labioplastyka warszawa lub jeszcze bardziej szczegółowo i zgodnie z naszymi potrzebami zmniejszenie warg sromowych warszawa uzyskamy wiele wyników wyszukiwania. Większość z nich to odnośniki do stron klinik świadczących tego typu usługi. Mając je nie pozostaje nam nic innego jak poświęcić nieco czasu na lekturę ich oferty. Warto szukać wszelkich opinii na temat jakości świadczonych przez nie usług. Należy również zwracać uwagę na to, kto pracuje w takiej klinice. Wiele z nich publikuje na swoich stronach informacje o lekarzach wykonujących zabiegi. Można dzięki temu poszukać opinii na ich temat na portalach o lekarzach. Każda opinia może być dla nas cenna. Jedno jest pewne, nie ma co się bać, ani tym bardziej krępować tego typu zabiegów.

Reasumując, celem labioplastyki jest zwiększenie komfortu życia. Bardzo często prosty zabieg pozwala paniom na polepszenie jakości ich życia, odzyskania radości w życiu erotycznym i zwiększenia tym samym komfortu życia.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej