Strona główna » Licówki porcelanowe w Turcji: dlaczego są tańsze?

Licówki porcelanowe w Turcji: dlaczego są tańsze?

przez Redakcja
Licówki porcelanowe w Turcji

Licówki porcelanowe w Turcji: dlaczego są tańsze? To artykuł, który ma na celu dostarczenie wszystkich informacji związanych z coraz bardziej popularnym zabiegiem Hollywood smile.

Czym są licówki porcelanowe?

Licówki porcelanowe to cienkie nakładki w kształcie muszli, które są indywidualnie przyklejane do własnych zębów. Mogą być wykorzystane na całe uzębienie lub pokryć kilka zębów. To zależy od stanu Twojego uzębienia i osobistych preferencji.

Jedną z najlepszych cech licówek porcelanowych jest ich trwałość. Są tak samo mocne, jak Twoje naturalne zęby.

Koszt licówek w Turcji

Licówki porcelanowe w Turcji to opłacalny sposób na poprawę wyglądu i poczucie pewności siebie w codziennym życiu.

Na koszt licówek ma wpływ wiele czynników:

Dentyści ze specjalistycznym przeszkoleniem i doświadczeniem

Przy wyborze licówek bardzo ważne jest, aby znaleźć dentystę eksperta o dobrej reputacji licówek. Twój dentysta powinien zawsze przedyskutować z Tobą leczenie i wyjaśnić, jak ono działa. Powinni również poinformować Cię o wszelkich potencjalnych trudnościach lub skutkach ubocznych, które mogą się pojawić i być dostępnym do rozmowy w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości po powrocie do domu.

Materiały

Rodzaj materiału użytego do wykonania licówek może mieć znaczący wpływ na ostateczny koszt. Licówki dzieli się zwykle na trzy typy: kompozytowe, porcelanowe i metalowe, z których każdy ma swoje zalety i wady.

  • Licówki kompozytowe są tańsze, a ich wykonanie zajmuje mniej czasu. Mają jednak nienaturalny wygląd niż porcelana i są bardziej podatne na plamy. Nie wytrzymują też tak długo, a ich żywotność wynosi tylko około 4-5 lat.
  • Licówki porcelanowe kosztują więcej niż licówki kompozytowe, ale wytrzymują około 10-15 lat dłużej. Mają też bardziej naturalne odbicie światła i są bardziej odporne na przebarwienia. Ich wykonanie może jednak zająć nawet tydzień i będzie wymagało dalszych odwiertów.
  • Licówki eMax to licówki pełno porcelanowe. Może być stosowana jako podbudowa z nałożoną porcelaną lub może być wykonana w całości z porcelany. Jest to porcelana o większej trwałości, wytwarzana przez wypalanie ceramiki szklanej na prasowanym rdzeniu ceramicznym pod ciśnieniem bez użycia infrastruktury metalowej lub cyrkonowej. Jest w całości wykonany z ceramiki.

Liczba licówek

Ceny licówek w Turcji będą się również różnić w zależności od tego, ile ich potrzebujesz. Twój dentysta przeanalizuje stan Twoich zębów i wybierze najlepszy sposób postępowania podczas pierwszej wizyty. Leczenie jak największej liczby zębów w tym samym czasie pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze.

Zalety licówek

Licówki mają wiele zalet, nie tylko poprawę wyglądu. Sprawią, że Twoje zęby będą lśnić, a tkanka dziąseł pozostanie nienaruszona. Kolor licówek zostanie dopasowany do Twojego aktualnego koloru zębów, aby zapewnić najbardziej naturalny wygląd i aby Twoja licówka nie wyglądała nie na miejscu obok Twoich pozostałych zębów. Jedną z głównych zalet licówek jest to, że są wyjątkowo odporne na plamy, nawet jeśli często pijesz ciemne płyny, takie jak kawa czy herbata.

Czy w Turcji są różne rodzaje licówek?

Tak, w Meditravel oferujemy szereg różnych rodzajów licówek, w tym licówki kompozytowe i porcelanowe. Zależy to dokładnie od tego, czego oczekujesz od zabiegu. Oto kilka dodatkowych informacji o oferowanych przez nas rodzajach oklein:

Licówki pomogą rozwiązać różne problemy w jamie ustnej. Licówki służą do korygowania problemów z zębami. Oto kilka przykładów:

  • Złamane lub wyszczerbione zęby
  • Luki między zębami
  • Barwione zęby
  • Niewspółosiowość w drobnych przypadkach

Jak długo wytrzymają licówki wykonane w Turcji?

W większości przypadków będą one trwałe przez około 10-15 lat. Jeśli chcesz, aby licówki wytrzymywały jak najdłużej, musisz codziennie dbać o czystość jamy ustnej i dbać o higienę. Nie będziesz musiał specjalnie pielęgnować swoich licówek, wystarczy tylko szczotkować i nitkować zęby oraz regularnie odwiedzać dentystę, ponieważ on jako pierwszy zwróci uwagę na problemy lub zauważy, że coś jest nie tak.

Korony czy licówki w Turcji?

Te dwa zabiegi są różne. Korony to tak zwane czapeczki, które są zakładane na zniszczone zęby. Korona dentystyczna jest zacementowana na uprzednio wyszlifowanym zębie i zakrywa jego widoczną część.

Korony służą do przywrócenia kształtu, wielkości, wytrzymałości i wyglądu zęba, w sytuacji, w której korzeń zęba jest zdrowy, a jego korona zniszczona. Korony dentystyczne mogą być wykonane z metali, porcelany, żywicy i ceramiki. Natomiast licówki tak jak wyżej wspomnieliśmy to cienkie nakładki. Jeśli chcesz umówić się z na wizytę dentystyczną w Meditravel, masz do wyboru szereg różnych licówek. Dowiedz się więcej, dzwoniąc do Meditravel, aby omówić najlepszą dla Ciebie opcję.

Zobacz także

Napisz swój komentarz

* Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję Więcej